Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac21.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
23:15Portimonense - Rio AveCANLI
23:00CA Independiente Avellaneda - Newell's Old BoysCANLI
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)CANLI
22:45Numancia - GironaCANLI
22:45Barry Town - The New SaintsCANLI
22:45ChievoVerona - Juve StabiaCANLI
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)CANLI
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)CANLI
22:30Lille - MontpellierCANLI
22:30Charlton Athletic - Hull CityCANLI
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)CANLI
22:15Kortrijk - Royal Mouscron-PéruwelzCANLI
22:15Wisła Kraków - Pogoń SzczecinCANLI
22:00Hoffenheim - AugsburgCANLI
21:45Nancy - ChâteaurouxCANLI
21:45Clermont Foot - Le HavreCANLI
21:45Lorient - AuxerreCANLI
21:45Valenciennes - ParisCANLI
21:45Villefranche - Bastia-BorgoCANLI
21:45De Graafschap - TelstarCANLI
21:45Oss - ExcelsiorCANLI
21:45Helmond Sport - Go Ahead EaglesCANLI
21:45N.E.C. - Almere CityCANLI
21:45Grasshopper Club Zürich - Lausanne-SportCANLI
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
21:45Nancy/Chambly/Clermont Foot/Le Mans FC/FC Lorient/FC Sochaux-Montbéliard/Rodez Aveyron Football/Valenciennes - Châteauroux/Chamois Niortais F.C./Le Havre AC/US Orléans/AJ Auxerre/Grenoble Foot 38/Stade Malherbe Caen/Paris
21:45Chambly - Chamois Niortais
21:45Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
21:45Le Mans - Orléans
21:45Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
21:45Bourg-Péronnas - SO Cholet
21:45Bourg-Péronnas/Villefranche/US Créteil-Lusitanos/FC Red Star Saint-Ouen/Toulon/Stade Lavallois - SO Cholet/Bastia-Borgo/US Concarneau/US Quevilly/AS Lyon-Duchère/Avranches
21:45Red Star Saint-Ouen - Quevilly
21:45Stade Lavallois - Avranches
21:45Toulon - Lyon-Duchère
21:45Créteil-Lusitanos - Concarneau
21:45Volendam - MVV Maastricht
21:45NAC Breda - Den Bosch
21:45Harburger - Sasel
22:15KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
22:15Liffey Wanderers - Cherry Orchard
22:15Ferriolense - Constancia
22:15St Joseph's - Lincoln Red Imps
22:30Andrej Kramarić - Florian Niederlechner
22:30Sargis Adamyan - Florian Niederlechner
22:30Llanelli Town - Goytre United
22:30Swansea University - Taff's Well
22:30Swansea University/Llanelli Town - Taff's Well A.F.C./Goytre United
22:30Linlithgow Rose - Newtongrange Star
22:45Deportivo Alavés - Leganés
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
22:45Caernarfon Town/Cefn Druids - Airbus UK Broughton F.C./Gap Connah's Quay
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
22:45Maynooth University Town - Portmarnock
22:45Carrigaline United - St Marys
01:00Deportivo Laferrere - Club Almirante Brown
03:00SV Brazil Juniors - SV La Fama
03:00SUBT - Inter Willemstad
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
05:00International Pacific Üniversitesi - Osaka University of Health and Sport Sciences
05:00Meiji University - Chukyo Üniversitesi
05:00Toho Yokohama University - Tokoha University
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
07:30Biwako Seikei College - University of Tsukuba
07:30Chuo University - Sendai University
07:30Fukuoka University - Hosei University
07:30Kwansei Gakuin University - Tokai Gakuen University
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
09:30Happy Valley AA - Wofoo Tai Po
11:15PSID Jombang - Bontang City
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
11:30757 Kepri - PSBL Langsa
11:30Karo United - Persikota Tangerang
11:30Persekat Kabupaten Tegal - Persitas Tasikmalaya
11:30Sleman United - Persinga Ngawi
13:00Hekimoğlu Trabzon - BAKspor
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
13:00Coast Stima - Nairobi Stima
13:30Kırşehirspor - Belediye Vanspor
13:30Samsunspor - Konyaspor 1922
13:30Sancaktepe Belediyespor - Manisa
13:30Tuzlaspor - Eyüpspor
13:30Bayrampaşa - Halide Edip Adıvar
13:30Çankaya - Silivrispor
13:30Manisaspor - Tokatspor
13:30Kenya - Zanzibar
13:30Japonya - Hong Kong
13:30Maccabi Bnei Raina - Maccabi Umm al-Fahm
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük
14:00University of Pretoria - Royal Eagles
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
14:00Ebro - Castellon
14:00Club Portekizete - Santutxu
14:00Dos Hermanas U 19 - Cadiz U 19
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
14:00Academica Clinceni - Botoșani
14:00Kabwe youth soccer academy - Kansanshi Dynamos
14:30East Bengal - Trau
14:30Saipa - Persepolis
15:00Einheit Rudolstadt - VFC Plauen
15:00Oberlausitz Neugersdorf - FSV Martinroda
15:00TV Askania Bernburg - Grimma
15:0005 Hohenstein-Ernstthal - 1921 Krieschow
15:00Hertha 03 Zehlendorf - MSV Pampow
15:00Protaba Bantul - Persiba Bantul
15:00Awassa City - Bahir Dar Kenema
15:00Shire Endaselassie - Welwalo Adigrat
15:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
15:00Tamaraceite - UD San Fernando
15:00Melilla - Antequera
15:00Dynamo de Douala - Les Astres
15:00Fauve Azur - Renaissance FC de Ngoumou
15:00Kisumu All Stars - Bandari
15:00Bidco United - Fortune Sacco
15:00Migori - Vihiga Bullets
15:00Nairobi City Stars - Kibera Black Stars
15:00Ushuru - Kenya Polisi
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
15:00Granada - Levante UD
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
15:00Karlsruher - Greuther Furth
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
15:30Liverpool - Watford
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
15:30Germania Egestorf - Kickers Emden
15:30Lucky Mile - Leaper St Joseph
15:30Gol Gohar - Zob Ahan Isfahan
15:30Hapoel Sandala Gilboa - Bnei Baqa United
15:30Tzeirey Tamra - Ahi Acre
15:30Alki Oroklinis - Digenis Ypsonas
15:30Digenis Akritas Morphou - Anagennisi Dherynia
15:30Omonia Psevda - Aris Limassol
15:30Onisilos Sotira - Akritas Chlorakas
15:30Chitipa United - Dwangwa United
15:30Mighty Tigers - Moyale Barracks
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
15:35Dhamk - Al Feiha
15:40Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al Fujairah
15:40Al-Oruba - Al-Suwaiq
15:40Al-Seeb Sports Club - Oman
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
16:00ETSV Weiche - Heider SV
16:00TUS Dietkirchen - SV Neuhof 1910
16:00SSVg Velbert - Bocholt
16:00SV Atlas Delmenhorst - Eintracht Celle
16:00International Leipzig - Halle 1896
16:00Eintracht Rheine - Rot Weiss Ahlen
16:00Sudan - Tanzanya
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu
16:00Chesterfield - Notts County
16:00Tolka Rovers - Wayside Celtic
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
16:00Qrendi - Pembroke Athleta
16:00Mosta - Gudja United
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
16:00Gasogi United - Association Sportive de Kigali
16:00Gicumbi - Bugesera
16:00Heroes Rwanda - Armée Patriotique Rwandaise
16:00Proleter Novi Sad - Radnički Niš
16:00Monastir - Slimane
16:00Marsa - Stade Sportif Sfaxien
16:00Club sportif de Menzel Bouzelfa - EGS Gafsa
16:00CS M'saken - Ariana
16:00ES Hammam-Sousse - Association sportive de Djerba
16:00ES Rades - Avenir Sportif de Gabes
16:00Rejiche - Avenir Sportif de Kasserine
16:00OF Ierapetra - Egaleo
16:00Doxa Drama - Ergotelis
16:00Kabwe Warriors - Napsa Stars
16:00Nkana - ZESCO United
16:00CAPS United - Platinum
16:00Chapungu United - Highlanders
16:00Chicken Inn - TelOne
16:00Harare City - Ngezi Platinum
16:00Hwange - ZPC Kariba
16:00Mushowani Stars - Yadah
16:00Triangle United - Dynamos
16:05Al Naser Sporting Club - Al-Arabi SC Kuwait
16:10Sanat Naft Abadan - Machine Sazi
16:15SV Straelen - Meerbusch
16:15Riffa - Al Hala
16:30Botswana Police XI - Morupule Wanderers
16:30Miscellaneous - Botsvana Railways Highlanders
16:30Molepolole City - Extension Gunners
16:30Prisons Gaborone XI - Notwane
16:30Free State Stars - Jomo Cosmos
16:30Real Kings - TS Sporting
16:30Uthongathi - Moroka Swallows
16:30Excelsior Maassluis - De Treffers
16:30GVVV Veenendaal - Koninklijke HFC
16:30SVV Scheveningen - Kozakken Boys
16:30Příbram - Slovácko
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor
17:00Brescia Calcio - Lecce
17:00Gençlerbirliği - Göztepe
17:00Kleve - Monheim
17:00Sportfreunde Baumberg - Cronenberger
17:0003 Hilden - SpVgg 04 Ratingen
17:00Association Salé - Widad Témara
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
17:00Lusitanos Saint-Maur - Schiltigheim
17:00Electric Veng - Aizawl
17:00Goa - Atlético de Kolkata
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
17:00Esteghlal - Shahin
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
17:00Cherry Orchard - Ballymun
17:00Douglas Hall - Avondale United
17:00Fap - Racing Bafoussam
17:00Stade de Bertoua - Universite de Ngaoundere
17:00Dergview - Newry City АFC
17:00Harland & Wolff Welders - Knockbreda
17:00Loughgall - Queen's University Belfast
17:00Ajaccio - RC Lens
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
17:15Modena - Ravenna
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
17:30Hertha - Freiburg
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
17:30Flint Town United - Colwyn Bay
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
17:30Newtown - Carmarthen Town
17:30VV Katwijk - IJsselmeervogels
17:30Guarnizo - Vimenor
17:30Sociedad Deportiva Barreda Balompié - Tropezón
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
18:00Burnley - Newcastle United
18:00Chelsea - Bournemouth
18:00Leicester City - Norwich City
18:00Sheffield United - Aston Villa
18:00Real Sociedad - Barcelona
18:00Union Nettetal - Kray
18:00SpVg Schonnebeck - TuRU Düsseldorf
18:00TVD Velbert - Schwarz-Weiß Essen
18:00JSP - Ayema
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
18:00Atherton Collieries - Barrow
18:00Barnet - Weymouth
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
18:00Carshalton Athletic - Aveley
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
18:00Dorking Wanderers - Bromley
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
18:00Eastleigh - Yate Town
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
18:00United of Manchester - Kettering Town
18:00Farsley Celtic - Altrincham
18:00Fylde - Curzon Ashton
18:00Halifax Town - Wrexham
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
18:00Hednesford Town - Chester
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
18:00Maidstone United - Concord Rangers
18:00Matlock Town - Chorley
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
18:00Royston Town - Boreham Wood
18:00Brentford - Fulham
18:00Solihull Moors - Darlington
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
18:00South Shields - Southport
18:00Derby County - Millwall
18:00Stockport County - Blyth Spartans
18:00Leeds United - Cardiff City
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
18:00Telford United - Leamington
18:00Preston North End - Luton Town
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
18:00Stoke City - Reading
18:00Torquay United - Aldershot Town
18:00Swansea City - Middlesbrough
18:00Yeovil Town - Welling United
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
18:00Arbroath - Dundee United
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
18:00Ayr United - Alloa Athletic
18:00Fleetwood Town - Gillingham
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
18:00Greenock Morton - Queen of the South
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
18:00Partick Thistle - Inverness
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
18:00Ross County - Kilmarnock
18:00Southend United - Rotherham United
18:00St. Mirren - Livingston
18:00Sunderland - Blackpool
18:00Mirandés - SD Huesca
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
18:00Carlisle United - Grimsby Town
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
18:00Crawley Town - Port Vale
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
18:00Leyton Orient - Bradford City
18:00Newport County - Stevenage
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
18:00Salford City - Exeter City
18:00Scunthorpe United - Colchester United
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
18:00Poole Town - Hendon
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
18:00Tiverton Town - Farnborough
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
18:00Barwell - Nuneaton Town
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
18:00Coalville Town - Banbury United
18:00Leiston - Peterborough Sports
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
18:00Needham Market - Bromsgrove
18:00St Ives Town - Redditch United
18:00Stourbridge - Kings Langley
18:00Stratford Town - Hitchin Town
18:00Dartford - Billericay Town
18:00Bishop's Stortford - Worthing
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
18:00Horsham - East Thurrock United
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
18:00Merstham - Lewes
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
18:00Ashton United - Stafford Rangers
18:00Grantham Town - Morpeth Town
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
18:00Nantwich Town - Buxton
18:00Redcliffe - Witton Albion
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
18:00Alfreton Town - Gloucester City
18:00Airdrie United - Peterhead
18:00Falkirk - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
18:00Montrose - Clyde
18:00Stranraer - East Fife
18:00Clachnacuddin - Fraserburgh
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Cowdenbeath
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
18:00Elgin City - Albion Rovers
18:00Queen's Park - Stirling Albion
18:00Glasgow - Gala Fairydean Rovers
18:00Cumbernauld Colts - East Stirlingshire
18:00East Kilbride - Bonnyrigg Rose
18:00Edinburgh University - Civil Service Strollers
18:00Gretna - Edusport Academy
18:00Spartans - Dalbeattie Star
18:00Stirling University - Berwick Rangers
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
18:00Ibiza Islas Pitiusas - CE Andratx
18:00AD Llerenense - Diocesano
18:00Atzeneta - Eldense
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
18:00Dundela - Ards
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Institute - Glenavon
18:00Larne - Coleraine
18:00Warrenpoint Town - Linfield
18:00Casa Pia - Mafra
18:00Camara de Lobos - Berco
18:00Canelas 2010 - Trofense
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Amarante
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
18:15SCF Minerva - Club Olímpico de Totana
18:15Lija Athletic - St. Andrews
18:15Senglea Athletic - Tarxien Rainbows
18:15OFI Crete - Aris
18:30Fanja - Al Nahda Al Buraimi
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
18:30Sporting Club de Gagnoa - Issia Wazi
18:30SD Amorebieta - Deportivo Alavés B
18:30Atletico Astorga - SD Almazán
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
18:30Duguwolofila de Babanba - Performance
19:00R.E. Virton - Lommel
19:00Africa Sports National - ASEC Mimosas
19:00Entente Sannois Saint-Gratien - Ruan
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
19:00UE Llagostera - UE Olot
19:00Marbella - Algeciras
19:00Tarancon - Toledo
19:00Roda - Jove Español San Vicente
19:00Flat Earth - Fútbol Alcobendas Sport
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
19:00Várda SE - MOL Vidi
19:00Stade Malien - Sabana de Mopti
19:00Kaedi - JAHE
19:00GD Fontinhas - Marinhense
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Menemen Belediyespor
19:30Gilport Lions - Botsvana Defence Force XI
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
19:30Villarrubia - Badajoz
19:30UD Paiosaco - Bergantiños
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
19:30ASC Police - Ksar
19:30ASC Diambars - Casa Sport
19:30ASC Diaraf - Pikine
19:30Teungueth - Gorée
19:30Metz - Olympique de Marseille
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
19:45Ittihad - Al-Faisaly Harmah
20:00Renaissance Sportive de Berkane - Difaa El Jadida
20:00Arras Football - Le Portel
20:00Bourgoin Jallieu - Ain Sud Foot
20:00Napoli - Parma
20:00Dinan Lehon - Stade Plabennecois
20:00Montceau Bourgogne - Roche Novillars
20:00Vitré - Chartres
20:00ASM Belfort - Croix IC
20:00Bergerac - Sète 34
20:00CMS Oissel - Saint-Malo
20:00Marseille Endoume - Martigues
20:00Bastia - Olympic Saint-Quentin
20:00St. Pryve St. Hilaire - ASF Andrézieux
20:00Stade Bordelais - Angoulême CFC
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
20:00Cartagena - UCAM Murcia
20:00Unión Montañesa Escobedo - Bezana
20:00Santfeliuenc - UA Horta
20:00Becerril - Gimnástica Segoviana
20:00Deportivo Linares - Loja
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
20:00Tenerife - AD Alcorcón
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
20:15Vilafranquense - Leixões
20:30Southampton - West Ham United
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
20:30Al Sadd - Monterrey
20:30Gobelins - Granvillaise
20:30Yagüe - Comillas
20:30Illescas - Atlético Ibañés
20:30Caudal Deportivo - Lealtad
20:30Banyoles - CE L'Hospitalet
20:30Olimpik - Mariupol
20:30Panathinaikos - Lamia
20:30ADO Den Haag - Groningen
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:45Ashdod - Ironi Or Yehuda
20:45RD Agueda - Anadia
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
21:00Pau - Le Puy
21:00Auch - Salinieres Aigues-Mortes
21:00Les Genêts d'Anglet - Lège Cap Ferret
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
21:00Hercules - Badalona
21:00Lafia Club de Bamako - Real Bamako
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
21:00Benfica - Famalicão
21:00St. Gallen - Zürich
21:00Servette - Thun
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
21:30Ourense - Arenteiro
21:30Budapest Honvéd - Újpest
21:30Tidjikja - SNIM
21:45Real Jaén - UD Maracena
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
22:00Amiens - Dijon FCO
22:00Angers SCO - Monaco
22:00Nîmes Olympique - Nantes
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
22:00Toulouse - Stade de Reims
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00RWD Molenbeek - Tubize
22:00Always Ready - Club Blooming
22:00Willow Park - Collinstown FutbolClub
22:00Rentistas - C.S.D. Villa Española
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
22:30Atletic America - Rangers
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
22:30Genk - Waasland-Beveren
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
22:45Twente - Vitesse
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
23:00Orense Sporting Club - LDU de Portoviejo
23:00U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
23:00Camaguey - Las Tunas
23:00Ciego de Avila - Sancti Spiritus
23:00Holguin - Granma
23:00Matanzas - LA HABANA
23:00Mayabeque - Pinar del Rio
23:00Santiago de Küba - Guantanamo
23:00Provincial Ovalle - Trasandino de Los Andes
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
23:30Vitoria Setubal - Aves
23:59Old Road - Ottos Rangers
00:00Club Sol de América - Club Olimpia
01:30SV Dakota - SV Deportivo Nacional
02:00All Saints United - Parham
03:30SV Independiente Caravel - SV Britannia
04:00Hawke's Bay United - Waitakere United
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
04:00Wellington - Southern United
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
13:00UD Benigánim - Elche CF Ilicitano
13:15SD Deusto - Vitoria
13:30Güney Kore - Çin
13:30AD Parla - Trival Valderas
14:00Getafe - Real Valladolid
14:00Gaziantep - Kayserispor
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
14:00Carrick United - Tramore
14:00Courtown Hibs - Campile United
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
14:00North End United - Bunclody
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
14:00Ballymun - Wayside Celtic
14:00Bangor GG - St. Mochta's
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
14:00Dunboyne - Portlaoise
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Skerries Town - Newtown Rangers
14:00University College Dublin - Glenville
14:00Geraldines - Fairview Rangers
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00UD Logroñés - SD Leioa
14:00Don Benito - Talavera
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
14:00San Rafael - Sóller
14:00Muleño - Mazarrón Fútbol Club
14:00Arroyo CP - CP Olivenza
14:00Trujillo - Villanovense
14:00UD Montijo - CP Cacereño
14:00UP Plasencia - Moralo CP
14:00Cuarte - Sariñena
14:00Condal - Mosconia
14:00Covadonga - Club Siero
14:00SD Lenense - Praviano
14:00SD Navarro - Union Club Ceares
14:00Ariznabarra - SD Beasain
14:00Gernika Club - Santurtzi
14:00CE Europa - CE Manresa
14:00Esport Club Granollers - Peralada
14:00UE Sant Andreu - Vilafranca
14:00Paterna - Olimpic de Xativa
14:00Recambios Colon - Intercity Alicante
14:00Atlético de Pinto - SAD Villaverde San Andres
14:00Mostoles - Carabanchel
14:00Huétor Vega - Polideportivo Almeria
14:00UD Almería B - El Ejido
14:00Vélez - Atlético Mancha Real
14:00Sport Benfica e Castelo Branco - Ideal
14:00Horsens - SønderjyskE
14:00Extremadura - Málaga
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Hatayspor
14:00Ümraniyespor - Osmanlı Spor
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
14:15UE Sants - Castelldefels
14:15Oliveirense - Penafiel
14:30Hellas Verona - Torino
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
14:30UD Collerense - SD Formentera
14:30Estrella Grana El Palmar - CAP Ciudad de Murcia
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
14:45San ignacio - Basconia
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
15:00Crumlin United - Bluebell United
15:00Buzanada - Gran Tarajal
15:00Villa Santa Brigida - UD Tenerife Sur Ibarra
15:00Marino - UD Lanzarote
15:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Kazincbarcikai
15:00BFC Siófok - Szombathelyi Haladás
15:00Budaörsi - MTK Budapest
15:00Dorogi - Nyíregyháza Spartacus
15:00Dunakanyar-Vác - Aqvital Csakvar
15:00Soroksár - Vasas
15:00Szolnoki MÁV - Budafoki MTE-Ujbuda
15:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
15:00Diagoras Rodos - Kavala
15:00A.E. Karaiskakis - Platanias
15:00Motherwell - Rangers
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
16:00Celta de Vigo - Mallorca
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
16:00Randers - Esbjerg fB
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
16:00Trikala - Ialyssos
16:00Veria - Niki Volos
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
16:00Larissa - Atromitos
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
16:30Viktoria Plzen - Teplice
16:30Richards Bay - Ajax Cape Town
16:30Wil 1900 - Winterthur
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Balıkesirspor - Akhisar Belediyespor
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
17:00Manchester United - Everton
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
17:00Milan - Sassuolo Calcio
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
17:00Juventus - Udinese Calcio
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
17:00Cremonese - Perugia Calcio
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
17:00Aarau - Chiasso
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
17:00Novara Calcio - Siena
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
17:00Gubbio 1910 - Fermana
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
17:00Rende - Rieti
17:00Teramo - Calcio Catania
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
17:00Crvena Zvezda - Čukarički
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
17:30Calamocha - UD Fraga
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
18:00Espanyol - Real Betis
18:00Moreirense - Belenenses SAD
18:00Brøndby IF - Hobro IK
18:00Celtic - Hibernian
18:00Real Oviedo - Cádiz
18:00Lugano - Young Boys
18:00Luzern - Basel
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
18:00Kingstonian - Woking
18:00Llosetense - Santa Catalina Atletico
18:00CA River Ebro - Berceo
18:00Casalarreina - Naxara
18:00CP Calasancio - Club Atlético Vianés
18:00AD Almudévar - UD Barbastro
18:00CDJ Tamarite - Villanueva
18:00Sd Borja - Binéfar
18:00Torrijos - Guadalajara S.A.D.
18:00Tuilla - Vallobin
18:00Vaduz - Kriens
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
18:00Farense - Feirense
18:00Alverca - S.C.M. Aljustrelense
18:00Amora - Clube Oriental de Lisboa
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - AD Fafe
18:00Caldas da Rainha - Oliveira do Hospital
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Fabril do Barreiro - SU Sintrense
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olhanense
18:00Leca - A.D. Sanjoanense
18:00Lusitano de Vildemoinhos - Arouca
18:00Praiense - GD Vitoria de Sernache
18:00Espinho - Lusitania Lourosa
18:00Coimbrões - Felgueiras
18:00Sport Grupo Sacavenense - Louletano D.C.
18:00UD Leiria - S.C.U. Torreense
18:00Uniao Madeira - AD Oliveirense
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
18:15Plus Ultra - UD Los Garres
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
18:30Arosa - Barco
18:30Mar Menor - Cartagena
18:30RCP Valverdeno - Coria
18:30Valdefierro - Utebo
18:30Club Deportivo Madridejos - Puertollano
18:30SD Textil Escudo - SD Atlético Albericia
18:30Tolosa - SD Balmaseda
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - El Alamo
18:30San Fernando de Henares - AD Torrejón
18:45AZ Alkmaar - Ajax
18:45Heracles Almelo - Utrecht
19:00Burgos - Izarra
19:00CE Sabadell - AE Prat
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
19:00Choco - Alondras
19:00San Roque de Lepe - Xerez
19:00Xerez Deportivo - Ciudad de Lucena
19:00Lorca Deportiva - Huercal-Overa
19:00San Juan - Subiza
19:00Teruel - San Juan de Mozarrifar
19:00Club Almagro KF - La Solana
19:00La Roda - UD Almansa
19:00Manchego - Villacanas
19:00Lagun Onak - Urduliz
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Sestao River Club
19:00Terrassa - San Cristobal
19:00Atlético Saguntino - Sylla
19:00Alcoyano - UD Alzira
19:00Ajka - Tiszakecske
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
19:00Lyon - Stade Rennais
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00LASK Linz - Sturm Graz
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Altınordu - Bursaspor
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
19:30UD Los Barrios - Utrera
19:30Sodupe UC - Pasaia K.E.
19:30El Palo - Atletico Porcuna
19:30Club Deportivo Huétor - Atlético Malagueño
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
19:30Casertana - Bari
19:30Monopoli - Avellino 1912
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
19:30Arsenal - Manchester City
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
20:00Roma - S.P.A.L
20:00Club Brugge - Mechelen
20:00Midtjylland - Aarhus
20:00Lugo - Sporting de Gijón
20:00Elche - UD Las Palmas
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
20:30S.D. Oyonesa - CCD Alberite
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
20:30Sevilla - Villarreal
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
21:00Fátima - Beira-Mar
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
22:00Oostende - Gent
22:00Fuenlabrada - UD Almería
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
23:00Delfin - Liga Deportiva Universitaria de Quito
23:00Dunbeholden - Waterhouse
23:00Molynes United - Mount Pleasant Academy
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
23:00UWI - Portmore United
23:00Vere United - Humble Lions
23:00Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
23:00Valencia - Real Madrid
23:00Braga - Paços de Ferreira
23:00Salernitana 1919 - Krotone
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
00:00Club Guaraní - Club Nacional Asuncion
00:00Club Sportivo San Lorenzo - River Plate Asuncion
00:00Deportivo Capiatá - Club Libertad
00:00Deportivo Santaní - Sportivo Luqueno
03:00Harbour View - Arnett Gardens
17:00Kissamikos - Levadiakos
20:00APOEL - Ethnikos Achna
20:00İstanbul Başakşehir - Konyaspor
20:00Trabzonspor - Denizlispor
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
21:00Ingolstadt 04 - TSV 1860 München
21:00Gyirmot Sportegyesulet - Győri ETO
21:00CFR Cluj - Astra Giurgiu
21:00Copenhagen - Odense Boldklub
21:15Hapoel Be'er Sheva - Beitar Jerusalem
22:00Santa Clara - Sporting Lisbon
22:30Boston United - Rochdale
22:30SV Darmstadt 98 - Stuttgart
22:45Crystal Palace - Brighton & Hove Albion
22:45Cagliari Calcio - Lazio
22:45Reggiana 1919 - Calcio Padova
22:45En Avant de Guingamp - Troyes
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
23:00Trapani Calcio - Pisa 1909
23:15Porto - Tondela
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
12:00Semen Padang - Pusamania Borneo
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:30Werder Вremen - FSV Mainz 05
20:30Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
20:45Stade de Reims - Montpellier
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
22:30Borussia Dortmund - Leipzig
22:30Augsburg - Fortuna Düsseldorf
22:30Union Berlin - Hoffenheim
22:30Plymouth Argyle - Bristol Rovers
22:45Aston Villa - Liverpool
22:45S.V. Zulte Waregem - R. Charleroi
23:05Monaco - Lille
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
14:00Ümraniyespor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Ankaragücü - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Brighton - Bournemouth (S SPORT HD)
16:30Balıkesirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Bursaspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Trabzonspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
17:30M.Başakşehir - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
18:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
19:00Altınordu - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Galatasaray - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30West Ham - Leicester (S SPORT HD)
22:45Burnley - Manchester Utd (S SPORT HD)
23:15Тор Thorl - Keflavík Basketball ClubCANLI
23:00Barcelona Bàsquet - PanathinaikosCANLI
23:00Fireball - SupernovaCANLI
23:00CB Peñas Huesca - A.M.I.C.S. CastellóCANLI
23:00Guerreros Carabobo - GladiadoresCANLI
23:00FSu Selfoss - VestriCANLI
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)CANLI
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olimpia MilanoCANLI
22:45Bayern Munich - Zenit Saint-PetersburgCANLI
22:45Belfius Mons-Hainaut - Antwerp GiantsCANLI
22:45Planasa Navarra - Zornotza Saskibaloi TaldeaCANLI
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
22:30JBC MMCITE Brno - Basket Opava 2010CANLI
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
22:15London City Royals - Bristol FlyersCANLI
22:15Club Melilla Baloncesto - Club Ourense BaloncestoCANLI
22:00Košíře - Sokol Pisek SrsniCANLI
22:00Orli Prostejov - Novy JicinCANLI
22:00Synthesia Pardubice - OlomoucCANLI
22:00Saint Quentin - Poitiers Basket 86CANLI
22:00Aix-Maurienne Savoie Basket - SPO Rouen Basket
22:00JA Vichy - ADA Blois Basket 41
22:00Real Canoe - Lleida
22:15Enosi Armenion - Aris Glifadas
22:30BCM Gravelines - Strasbourg IG
22:30Caen Basket Calvados - JSA Bordeaux
22:30Get Vosges - Mulhouse Basket
22:30Fos Ouest Provence Basket - Saint-Chamond
22:30Gries Oberhoffen - Denain ASC Voltaire
22:30Hermine Nantes Atlantique - Paris
22:30Sharks Antibes - ALM Evreux Basket
22:30Pallinis - AO Leontiou
22:30Politia - Anoixis
22:30AO Lagonisiou - Ampelokipon
22:45Worcester Wolves - Leicester Riders
22:45Limburg United - Leuven Bears
22:45Phoenix Brussels - Okapi Aalstar
22:45Proximus Spirou - Oostende
22:45Melas Eleftherios - Platon
22:45Hamar - Breidablik
22:45Ungmennafélag Grindavíkur - Thor AK Akureyri
22:45KD Ilirija - Hrastnik Zasavje
23:00Champagne Chalons-Reims Basket - Chorale Roanne Basket
23:00Caceres Patrimonio de la Humanidad - CB Lucentum Alicante
23:00Kipseliakos - Aesaf Kouros
23:00Kiriarchoi Pal Kokkinias - AO Varis
23:00Neoi Vironos - AON Palatianis
23:00Vouliagmeni - Leon Moschatou
23:00Zeus Erithrou - FO Toufas
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
03:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00OGM Orman - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çukurova Basket - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Kayseri Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş SJ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac21.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac21.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.