Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac21.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)CANLI
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere CentreCANLI
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)CANLI
21:45Angers SCO - MonacoCANLI
21:45Nîmes Olympique - NantesCANLI
21:45Stade Brestois 29 - OGC NiceCANLI
21:45Toulouse - Stade de ReimsCANLI
21:45R. Charleroi - Cercle BruggeCANLI
21:45Zulte Waregem - Sint-TruidenseCANLI
21:45Legia Warsaw - Wisła PłockCANLI
21:45Always Ready - Club BloomingCANLI
21:30Fortuna Sittard - RKC WaalwijkCANLI
21:30VVV-Venlo - PEC ZwolleCANLI
21:15Budapest Honvéd - ÚjpestCANLI
21:00Pau - Le PuyCANLI
21:00Coopsol - Sport Chavelines JuniorsCANLI
20:45Benfica - FamalicãoCANLI
20:45Hapoel Ra'anana - Maccabi HaifaCANLI
20:45St. Gallen - ZürichCANLI
20:45Servette - ThunCANLI
20:45Universitatea Craiova - VoluntariCANLI
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)CANLI
20:30Monterrey - Al Sadd (beIN SPORTS HD 3)CANLI
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)CANLI
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)CANLI
20:15Fortuna Düsseldorf - LeipzigCANLI
20:15Southampton - West Ham UnitedCANLI
20:15Athletic Bilbao - EibarCANLI
20:15Napoli - ParmaCANLI
20:15Al Sadd - MonterreyCANLI
20:15ADO Den Haag - GroningenCANLI
20:15Panathinaikos - LamiaCANLI
20:15Gobelins - Granvillaise
20:15Vilafranquense - Leixões
20:30Olimpik - Mariupol
20:30Caudal Deportivo - Lealtad
20:45Ashdod - Ironi Or Yehuda
20:45RD Agueda - Anadia
21:00Les Genêts d'Anglet - Lège Cap Ferret
21:00Hercules - Badalona
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
21:00USFAS Bamako - Yeelen
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
21:30Tidjikja - SNIM
21:30Dessel Sport - Thes Sport
21:45Amiens - Dijon FCO
21:45Willow Park - Collinstown FutbolClub
21:45Rentistas - Villa Española
21:45KMSK Deinze - Heist
22:00RWD Molenbeek - Tubize
22:30Genk - Waasland-Beveren
22:30Atletic America - Rangers
22:30Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
22:45Genoa - Sampdoria
22:45Twente - Vitesse
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
23:00Orense Sporting Club - LDU de Portoviejo
23:00Carrarese Calcio - Pianese
23:00Cavese - Ternana Calcio
23:00Artemisa - Villa Clara
23:00Camaguey - Las Tunas
23:00Ciego de Avila - Sancti Spiritus
23:00Holguin - Granma
23:00Matanzas - LA HABANA
23:00Mayabeque - Pinar del Rio
23:00Santiago de Küba - Guantanamo
23:00Provincial Ovalle - Trasandino de Los Andes
23:15Atletico Grau - Deportivo Llacuabamba
23:30Vitoria Setubal - Aves
00:00Arlington - Waco
00:00Old Road - Ottos Rangers
00:00Club Sol de América - Club Olimpia
01:10Racing Club de Avellaneda - Club Atlético Tigre
01:30Dakota - Deportivo Nacional
02:00Somerset - Mansfield Revolution
02:00All Saints United - Parham
03:00Village Superstars - Newtown United
03:30Independiente Caravel - Britannia
04:00Real Irving - Lone Star Republic
04:00Texas United - Fuerza
04:00Hawke's Bay United - Waitakere United
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
04:00Wellington - Southern United
05:00Foro - Fort Worth
05:00Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
06:30Sellebrity - Salsette
08:30Kowloon Cricket Club - Kwok Keung
08:30Kwai Tsing DFA - Kowloon City
08:30Tung Shing - Double Flower FA
08:30Wing Go Fu Moon - Wanchai SF
09:30Lee Man - Hong Kong Rangers
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
10:30KCDRSC - Sai Kung
10:30Wong Tai Sin District R&SC - Sham Shui Po SA
10:30Yau Tsim Mong FT - Sparta Asia
12:001954 Kelkit Belediyespor - Muğlaspor
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Sakaryaspor
13:00Elazığspor - Kastamonuspor
13:00Kahramanmaraşspor - Ergene Velimeşe Spor
13:00Şanlıurfaspor - Pendikspor
13:00Fatsa Belediyesi - Cizrespor
13:00Pazarspor - Osmaniyespor
13:00Yomraspor - Kızılcabölükspor
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
13:00UD Benigánim - Elche CF Ilicitano
13:00Muranga Seal - Administration Police
13:00Qormi - Mqabba
13:15Deusto - Vitoria
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Utaş Uşakspor
13:30Bandırmaspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:30Hacettepe - Tarsus İdman Yurdu
13:30İnegölspor - Amedspor
13:30Kardemir Karabükspor - Ankara Demirspor
13:30Kırklarelispor - Çorum Belediyespor
13:30Niğde Belediyespor - Sivas Belediye Spor
13:30Sarıyer - Gümüşhanespor
13:301877 Alemdağ Spor - Turgutluspor
13:3068 Yeni Aksarayspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:30Çatalca Spor - Artvin Hopaspor
13:30Ci Group Buca - Düzcespor
13:30Darıca Gençlerbirliği - Nevşehirspor GK
13:30Erok Spor - Payasspor
13:30Erzin Belediyespor - Karaköprü Belediyespor
13:30Karşıyaka - Ofspor
13:30Kemerspor 2003 - Fethiyespor
13:30Kocaelispor - Elazığ Belediyespor
13:30Kozan Belediyespor - Tepecik Belediye Spor
13:30Nazilli Belediyespor - Gölcükspor
13:30Şile Yıldızspor - Serik Belediyespor
13:30Somaspor - Modafen Spor
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Malatya Yeşilyurt
13:30Somalia - Eritre
13:30Güney Kore - Çin
13:30Avalan Kamyaran - Shahrdari Hamedan
13:30Kheybar Khorramabad - Foolad Novin
13:30Milad Mehr - Esteghlal Molasani
13:30Shahid Ghandi - Atrak Bojnourd
13:30Shahrdari Astara - Kaspian Qazvin
13:30Parla - Trival Valderas
13:45Arvand Khorramshahr - Mes Novin Kerman
13:45Persepolis Genaveh - Shahrdari Fuman
14:00Keçiörengücü - Hatayspor
14:00Ümraniyespor - Osmanlı Spor
14:00Gabala - Sabah Bakü
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
14:00Carrick United - Tramore
14:00Courtown Hibs - Campile United
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
14:00North End United - Bunclody
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
14:00Ballymun - Wayside Celtic
14:00Bangor GG - St. Mochta's
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
14:00Dunboyne - Portlaoise
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Skerries Town - Newtown Rangers
14:00University College Dublin - Glenville
14:00Geraldines - Fairview Rangers
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00UD Logroñés - Leioa
14:00Don Benito - Talavera
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
14:00Rota - Conil
14:00San Rafael - Sóller
14:00Muleño - Mazarrón Fútbol Club
14:00Arroyo CP - CP Olivenza
14:00Trujillo - Villanovense
14:00UD Montijo - CP Cacereño
14:00UP Plasencia - Moralo CP
14:00Varea - Alfaro
14:00Cuarte - Sariñena
14:00Condal - Mosconia
14:00Covadonga - Club Siero
14:00Colunga - Real Avilés
14:00Lenense - Praviano
14:00Navarro - Union Club Ceares
14:00Ariznabarra - Beasain
14:00Gernika Club - Santurtzi
14:00CE Europa - CE Manresa
14:00Esport Club Granollers - Peralada
14:00UE Sant Andreu - Vilafranca
14:00Paterna - Olimpic de Xativa
14:00Recambios Colon - Intercity Alicante
14:00Atlético de Pinto - Villaverde San Andres
14:00Mostoles - Carabanchel
14:00Pozuelo de Alarcón - DAV Santa Ana
14:00Huétor Vega - Polideportivo Almeria
14:00UD Almería B - El Ejido
14:00Vélez - Atlético Mancha Real
14:00Hapoel Bnei Zalafa - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
14:00Kenya Commercial Bank - Wazito
14:00Vihiga United - Mount Kenya United
14:00Sport Benfica e Castelo Branco - Ideal
14:00Forest Rangers - Green Buffaloes
14:00Getafe - Real Valladolid
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
14:00Gaziantep - Kayserispor
14:00Horsens - SønderjyskE
14:00Extremadura - Málaga
14:15UE Sants - Castelldefels
14:15Oliveirense - Penafiel
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
14:30PSM Makassar - PSS Sleman
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
14:30UD Collerense - Formentera
14:30Estrella Grana El Palmar - CAP Ciudad de Murcia
14:30UE Figueres - Pobla de Mafumet
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
14:30Hellas Verona - Torino
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
14:45San ignacio - Basconia
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
15:00Lok Stendal - Blau-Weiß 90 Berlin
15:00Besëlidhja Lezhë - KS Kastrioti
15:00Oriku - Devolli
15:00Mekelle Kenema - Etiyopiya Bunna
15:00Crumlin United - Bluebell United
15:00Buzanada - Gran Tarajal
15:00Villa Santa Brigida - UD Tenerife Sur Ibarra
15:00Marino - UD Lanzarote
15:00APEJES Academy - Tonnerre Yaoundé
15:00Feutcheu - Canon Yaoundé
15:00Young Sports - Union Douala
15:00Iskra Danilovgrad - Mladost Lješkopolje
15:00OFK Petrovac - OFK Titograd
15:00OFK Grbalj - Buducnost Podgorica
15:00Kariobangi Sharks - Posta Rangers
15:00Nzoia Sugar - Western Stima
15:00Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz
15:00Modern Coast Rangers - St. Josephs Youth
15:00Talanta - Shabana
15:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Kazincbarcikai
15:00BFC Siófok - Szombathelyi Haladás
15:00Budaörsi - MTK Budapest
15:00Dorogi - Nyíregyháza Spartacus
15:00Dunakanyar-Vác - Aqvital Csakvar
15:00Soroksár - Vasas
15:00Szolnoki MÁV - Budafoki MTE-Ujbuda
15:00Akagera - Pepiniere
15:00Aspor - Interforce
15:00Miroplast - Gasabo United
15:00Rutsiro - Sorwathe
15:00Rwamagana City - Alpha
15:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
15:00Diagoras Rodos - Kavala
15:00Karaiskakis - Platanias
15:00Motherwell - Rangers
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
15:15Hong Kong FutbolClub - Resources Capital
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
15:30TSG Neustrelitz - Staaken
15:30Giessen - Kickers Offenbach
15:30Big Bullets - Moyale Barracks
15:30Karonga United - Dwangwa United
15:30Dayrout - El Alameen
15:30Fayoum - Asyut Petroleum
15:30National Bank of Egypt - El Minya
15:30Telephonat Bani Sweif - Bani Sweef
15:30Masr - Ismaily
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
15:30Sandhausen - Hamburger
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
16:00Celta de Vigo - Mallorca
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
16:00Chlodwig Zulpich - Viktoria Glesch Paffendorf
16:00CE Carroi - UE Sant Julià
16:00Sabail - Zirə IK
16:00Uganda - Cibuti
16:00Sliema Wanderers - Floriana
16:00Espoir - Muhanga
16:00Musanze - Etincelles
16:00Rayon Sports - Mukura Victory Sports
16:00Kiyovu - Ruanda Police
16:00Sunrise FC Rwamagana - Marines
16:00Chebba - Ben Guerdane
16:00Hammam-Lif - Tataouine
16:00JS Kairouan - CA Bizertin
16:00Stade Tunisien - Étoile du Sahel
16:00Menzel Bourguiba - Medenine
16:00Moschatou - Kallithea
16:00Agios Ierotheos - Kifisias
16:00Agrotikos Asteras - Astrapi Mesopotamias
16:00AO Akratitos - Panthiraikos
16:00AO Giouchtas - AEEK Inka
16:00Artaki - AEK Tripolis
16:00Atalanti - Sellana
16:00Atromitos Palamas - Iraklis Larisas
16:00Edessaikos - Thermaikos
16:00Ethnikos Piraeus - Ermis Korydallos
16:00Iraklis Zigou - Nestos Chrisoupolis
16:00Keratsini - Ilisiakos
16:00Kitheron Kaparyrelou - GS Marko
16:00Makedonikos - Giannitsa
16:00Nea Kallikrateia - Niki Agkathias
16:00Panarkadikos - Thyella Rafinas
16:00Poros - Irodotos
16:00Rethymniakos - PO Atsalenios Iraklio
16:00Thianaliakos - Mesologi
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
16:00Trikala - Ialyssos
16:00Veria - Niki Volos
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
16:00Randers - Esbjerg fB
16:00Larissa - Atromitos
16:00Buildcon - Mufulira Wanderers
16:00Black Rhinos - Manica Diamonds
16:15Tusker - Leopards
16:30Ponsacco 1920 - Aglianese
16:30Folgore Caratese - Legnano
16:30Forlì - Vigor Carpaneto
16:30Gladiator - Sorrento Calcio
16:30Lavagnese - Real Forte Querceta
16:30Marsala - Corigliano Calabro
16:30Polisportiva Lentigione Calcio - Franciacorta
16:30Pro Sesto - Villa D'Alme
16:30San Luigi Calcio - Vigasio
16:30Caronnese - Casale Calcio
16:30Scanzorosciate - Arconatese
16:30SCD Progresso Calcio - Correggese Calcio 1948
16:30Taranto - Audace Cerignola
16:30Trastevere Calcio - Turris Neapolis 1944
16:30Grosseto - San Donato Tavarnelle
16:30Inveruno 1945 - Brusaporto
16:30Fezzanese - Ghivizzano
16:30Vado - Borgosesia Calcio
16:30Balıkesirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
16:30WSG Swarovski Wattens - Mattersburg
16:30Standard Liège - Anderlecht
16:30Viktoria Plzen - Teplice
16:30Kaan-Marienborn - TSG Sprockhövel
16:30TuS Ennepetal - TuS Erndtebrück
16:30Orapa United - Jwaneng Galaxy
16:30Prisons Gaborone XI - Notwane
16:30TAFIC - Security Systems
16:30Hauts Lyonnais - Chambery
16:30Richards Bay - Ajax Cape Town
16:30Wil 1900 - Winterthur
16:30Bra - Lucchese
16:30Ponte San Pietro Isola - Dro
16:30Prato - Calcio Chieri 1955
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Grassina
16:30Messina - Palmese 1912
16:30Pineto Calcio - Real Giulianova
16:30SanGiovanniValdarno - ACV Scandicci
16:30Nocerina - Casarano Calcio
16:30Acireale - Giugliano
16:30Seravezza Calcio - Ligorna
16:30Sporting Trestina - Pomezia Calcio
16:30Atletico Porto Santelpidio - Montegiorgio
16:30Caravaggio - Virtus Bolzano
16:30Cavenago Fanfulla - Sammaurese
16:30Cittanovese - Messina
16:30Legnago Salus - APDC Chions
17:00Niederwenigern - Velbert
17:00Ajman Club - Al Ain
17:00Al Dhafra Club - Al Ittihad Kalba
17:00Al Jazira Club - Fujairah
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
17:00URSL Vise - de Charleroi-Marchienne
17:00Miscellaneous - Botsvana Railways Highlanders
17:00Molepolole City - Extension Gunners
17:00Township Rollers - Gaborone United
17:00Rapide Oued Zem - Raja Casablanca
17:00EUGA Ardziv - Villefranche St Jean Beaulieu
17:00Les Mureaux - Saint Leu 95
17:00Bengaluru - Mumbai City
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
17:00Aarau - Chiasso
17:00Citta di Fasano - Grumentum Valdagri
17:00Bamboutos de Mbouda - Stade Renard Melong
17:00Eding Sport - Dragón
17:00Fortuna Mfou - Coton Sport FC de Garoua
17:00Panthère du Ndé - Colombe du Dja et Lobo
17:00PWD de Bamenda - Avion Academy
17:00Crvena Zvezda - Čukarički
17:00Manchester United - Everton
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
17:00Milan - Sassuolo Calcio
17:00Bologna 1909 - Atalanta
17:00Juventus - Udinese Calcio
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio
17:00Cremonese - Perugia Calcio
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
17:15Renate - Atletico Arezzo
17:15Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
17:15Novara Calcio - Siena
17:15Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
17:15Rimini 1912 - Triestina Calcio
17:15Gubbio 1910 - Fermana
17:15Union ArzignanoChiampo - Cesena
17:15Südtirol - Piacenza Calcio 1919
17:15FeralpiSalò - Vis Pesaro
17:15Rende - Rieti
17:15Teramo - Calcio Catania
17:15Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
17:30Calamocha - UD Fraga
17:30Zebbug Rangers - Vittoriosa Stars
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lokeren Oost-Vlaanderen
18:00Kingstonian - Woking
18:00Llosetense - Santa Catalina Atletico
18:00Casalarreina - Naxara
18:00CP Calasancio - Club Atlético Vianés
18:00Almudévar - UD Barbastro
18:00CDJ Tamarite - Villanueva
18:00Borja - Binéfar
18:00Torrijos - Guadalajara
18:00Tuilla - Vallobin
18:00Vaduz - Kriens
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
18:00Ħamrun Spartans - Valletta
18:00Smouha Sporting Club - Aswan
18:00Lobi Stars - Abia Warriors
18:00Plateau United - Ifeanyi Uba United
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
18:00Farense - Feirense
18:00Alverca - Aljustrelense
18:00Amora - Clube Oriental de Lisboa
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Fafe
18:00Caldas da Rainha - Oliveira do Hospital
18:00Fabril do Barreiro - SU Sintrense
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olhanense
18:00Leca - Sanjoanense
18:00Mirandela - Juventude de Pedras Salgadas
18:00Olimpico Montijo - Esperança de Lagos
18:00Espinho - Lusitania Lourosa
18:00Coimbrões - Felgueiras
18:00Sport Grupo Sacavenense - Louletano
18:00UD Leiria - Torreense
18:00Uniao Madeira - Oliveirense
18:00Dakar Universite Club - EJ Fatick
18:00OTR - Dynamic Togolais
18:00ASKO Kara - Gomido
18:00Gbohloe-su - Unisport de Sokode
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
18:00Espanyol - Real Betis
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Moreirense - Belenenses
18:00Brøndby IF - Hobro IK
18:00Celtic - Hibernian
18:00Real Oviedo - Cádiz
18:00Lugano - Young Boys
18:00Luzern - Basel
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
18:15Plus Ultra - UD Los Garres
18:15EDMF Churra - Club Deportiva Minera
18:15Volos NFC - Panionios
18:30ASFA Yennenga - Ouagadougou
18:30ASI d'Abengourou - Racing Club d'Abidjan
18:30Bouake - WAC D'Adjame
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
18:30Arosa - Barco
18:30Mar Menor - Cartagena
18:30RCP Valverdeno - Coria
18:30Valdefierro - Utebo
18:30Club Deportivo Madridejos - Puertollano
18:30Textil Escudo - Atlético Albericia
18:30Tolosa - Balmaseda
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - El Alamo
18:30San Fernando de Henares - Torrejón
18:30Muaither - Al-Markhiya Sports Club
18:45AZ Alkmaar - Ajax
18:45Heracles Almelo - Utrecht
19:00Altınordu - Bursaspor
19:00Wydad Casablanca - FAR Rabat
19:00Burgos - Izarra
19:00CE Sabadell - Prat
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
19:00Choco - Alondras
19:00San Roque de Lepe - Xerez
19:00Xerez Deportivo - Ciudad de Lucena
19:00Lorca Deportiva - Huercal-Overa
19:00San Juan - Subiza
19:00CA River Ebro - Berceo
19:00Teruel - San Juan de Mozarrifar
19:00Club Almagro KF - La Solana
19:00La Roda - UD Almansa
19:00Manchego - Villacanas
19:00Lagun Onak - Urduliz
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Sestao River Club
19:00Terrassa - San Cristobal
19:00Atlético Saguntino - Sylla
19:00Alcoyano - UD Alzira
19:00Real Ávila - 428189
19:00Ajka - Tiszakecske
19:00Centre Setif Keita - Onze Createurs
19:00Djoliba AC Bamako - Police Bamako
19:00Praiense - Vitoria de Sernache
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
19:00Lyon - Stade Rennais
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00LASK Linz - Sturm Graz
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
19:30Arsenal - Manchester City
19:30Al Nasr Dubai - Al Sharjah
19:30Baniyas - Hatta Club
19:30GAMTEL - Banjul Hawks
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
19:30UD Los Barrios - Utrera
19:30Sodupe - Pasaia
19:30Vilamarxant - Crevillente Deportivo
19:30El Palo - Atletico Porcuna
19:30Club Deportivo Huétor - Atlético Malagueño
19:30Tevragh-Zeina - Trarza
19:30Douanes Dakar - NGB ASC Niarry Tally
19:30Dakar Sacre-Coeur - Stade de Mbour
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
19:45Gozzano - Pergolettese 1932
19:45Calcio Como - AlbinoLeffe
19:45Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
19:45Pistoiese - Calcio Lecco 1912
19:45Alma Juventus Fano 1906 - Virtusvecomp Verona
19:45Carpi 1909 - Sambenedettese Calcio
19:45Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
19:45Potenza - Paganese Calcio 1926
19:45Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
19:45Casertana - Bari
19:45Monopoli - Avellino 1912
19:45Sicula Leonzio - Reggina Calcio
19:45Catanzaro 1929 - AZ Picerno
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
20:00Roma - SPAL
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
20:00Ordino - UE Engordany
20:00Hapoel Lod - Maccabi Ironi Sderot
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
20:00ASC Port Autonome - Ouakam
20:00ASEC Ndiambour - CNEPS
20:00Stade Mbour - Academie Generation Foot
20:00Al-Hilal Club - Hilal Obied
20:00Club Africain - Sfaxien
20:00Club Brugge - Mechelen
20:00Midtjylland - Aarhus
20:00Lugo - Sporting de Gijón
20:00Elche - UD Las Palmas
20:10Puerto Golfito - Sporting San Jose
20:30Sevilla - Villarreal
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
20:30Antigua GFC - Deportivo Sanarate
20:30Oyonesa - CCD Alberite
20:30Al Ahly Cairo - Haras El-Hodood
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
20:30Panetolikos - PAOK
20:45Rail Club du Kadiogo - Étoile Filante
21:00Bassam - Societe Omnisports De L'Armee
21:00Lagoa Seca - Serrano PB
21:00Bamako - Bakaridjan
21:00Fátima - Beira-Mar
21:00Club Deportes Concepción - Deportes Limache
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
21:30ASAC Concorde - Nouadhibou
22:00Club Bamin Real Potosí - San Jose Oruro
22:00Destroyers - Guabirá
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
22:00Oostende - Gent
22:00Fuenlabrada - UD Almería
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
22:30Fatick - Municipal De Vinto
22:30Real Tomayapo - Real Santa Cruz
22:30UTT - QPCC
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
23:00Valencia - Real Madrid
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Braga - Paços de Ferreira
23:00Club Bolívar - Club Aurora
23:00Delfin - Liga Deportiva Universitaria de Quito
23:00Achuapa - Deportivo Marquense
23:00Dunbeholden - Waterhouse
23:00Molynes United - Mount Pleasant Academy
23:00UWI - Portmore United
23:00Vere United - Humble Lions
23:00Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
23:00Club Nacional Montevideo - C.A. Peñarol
23:00Salernitana 1919 - Krotone
23:30Racing Junior de Armenia - Brujos Mario Calvo
23:59Five Islands - Pigotts Bullets
00:00Swetes - Jennings Grenades
00:00Club Atlético Gimnasia y Esgrima - Club Atletico Huracán Las Heras
00:00FAS - Santa Tecla
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
00:00Club Guaraní - Club Nacional Asuncion
00:00Club Sportivo San Lorenzo - River Plate Asuncion
00:00Deportivo Capiatá - Club Libertad
00:00Deportivo Santaní - Sportivo Luqueno
00:00Cayon Rockets - Mantab United
00:15Club Jorge Wilstermann - The Strongest
00:15Royal Pari - Sport Boys Warnes
00:15Hubentud Fortuna - Undeba
01:00Rasing Club Aruba - Bubali
01:30Herediano - Alajuelense
02:00Liberta - Greenbay Hoppers
02:00Alianza San Salvador - Sonsonate
02:00Horsford St. Pauls United - Conaree United
02:00Caracas - Estudiantes de Mérida
02:30Oriente Petrolero - Nacional Potosí
02:30Victory Boys - Barber
03:00Sharp keys - Harrington
03:00Harbour View - Arnett Gardens
16:00MTV Wolfenbuttel - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Kissamikos - Levadiakos
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00İstanbul Başakşehir - Konyaspor
20:00Trabzonspor - Denizlispor
20:00APOEL - Ethnikos Achna
21:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Ingolstadt 04 - TSV 1860 München
21:00Gyirmot Sportegyesulet - Győri ETO
21:00CFR Cluj - Astra Giurgiu
21:00Copenhagen - Odense Boldklub
21:15Hapoel Be'er Sheva - Beitar Jerusalem
22:30Boston United - Rochdale
22:30Darmstadt 98 - Stuttgart
22:45Crystal Palace - Brighton & Hove Albion
22:45Cagliari Calcio - Lazio
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
22:45En Avant de Guingamp - Troyes
23:00Trapani Calcio - Pisa 1909
23:00Reggiana 1919 - Calcio Padova
23:15Porto - Tondela
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
12:00Semen Padang - Pusamania Borneo
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
17:15Académico de Viseu - Chaves
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
20:30Werder Вremen - FSV Mainz 05
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:30Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns
20:45Stade de Reims - Montpellier
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
20:45Varzim - Anadia
22:30Borussia Dortmund - Leipzig
22:30Augsburg - Fortuna Düsseldorf
22:30Union Berlin - Hoffenheim
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
22:30Plymouth Argyle - Bristol Rovers
22:45Zulte Waregem - R. Charleroi
22:45Aston Villa - Liverpool
23:05Monaco - Lille
23:30Marinhense - Rio Ave
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
17:15Sertanense - Canelas 2010
18:00Skoda Xanthi - Panetolikos
18:15OFI Crete - Panathinaikos
18:15Olympiacos - Larissa
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
19:00Dinamo Zagreb - HNK Rijeka
20:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
20:30AEK Athens - Asteras Tripolis
20:30Atromitos - Lamia
20:45Lyon - Toulouse
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:55Sampdoria - Juventus
21:45Paços de Ferreira - Espinho
22:00Royale Union Saint-Gilloise - Kortrijk
22:00Barcelona - Real Madrid
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
14:00Ümraniyespor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Ankaragücü - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Brighton - Bournemouth (S SPORT HD)
16:30Balıkesirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Bursaspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Trabzonspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
17:30M.Başakşehir - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
18:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
19:00Altınordu - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Galatasaray - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30West Ham - Leicester (S SPORT HD)
22:45Burnley - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:00Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Keçiörengücü - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:30Gazişehir FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Arsenal - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Liverpool - Wolves (S SPORT HD)
21:00Manchester City - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)CANLI
22:00Dolomiti Energia Trentino - Virtus Acea RomaCANLI
22:00Batı Virginia - Nicholls State ColonelsCANLI
22:00La Salle - Morgan State BearsCANLI
22:00Penn State - AlabamaCANLI
22:00Saint Francis Brooklyn Terriers - New Jersey Tech HighlandersCANLI
22:00Villanova - DelawareCANLI
22:00Boulazac Basket Dordogne - Élan Béarnais Pau-Lacq-OrthezCANLI
22:00Élan Chalon - ESSM Le Portel Cote d'OpaleCANLI
22:00JDA Dijon Bourgogne - Limoges CSPCANLI
22:00Le Mans Sarthe Basket - Cholet BasketCANLI
21:45Tulsa Golden Hurricane - Arkansas RazorbacksCANLI
21:30Sloga Kraljevo - ZemunCANLI
21:15Mladost - PirotCANLI
21:00JBC MMCITE Brno - JIP PardubiceCANLI
21:00Fairleigh Dickinson - Princeton TigersCANLI
21:00Georgetown - Syracuse OrangeCANLI
21:00Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel AvivCANLI
21:00KD Hopsi Polzela - Rogaška CrystalCANLI
21:00KK Helios Domžale - KK Tajfun SentjurCANLI
21:00KK Sencur - KK Zlatorog LaškoCANLI
21:00HKK Zrinjski HT Mostar - KK Sloboda TuzlaCANLI
21:00Proleter Naftagaz - Radnicki KragujevacCANLI
20:30Rilski Sportist - ChernomoretsCANLI
20:30Palangos Kursiai - Suduva-Mantinga MarijampoleCANLI
20:30KK Beovuk 72 - Radnicki BeogradCANLI
20:00Louisville Cardinals - Eastern Kentucky ColonelsCANLI
20:00Michigan Wolverines - Oregon DucksCANLI
20:00Goulette - JS Kairouan
20:30Flecha - Mondragon University
20:30Mekan: Lucca - Cecina
21:00Goldey-Beacom Lightning - Southern New Hampshire
21:00Ohio Dominican Panthers - Malone Pioneers
21:00SOPCC - Kaysersberg Ammerschwihr
21:00KK Zabok - Dubrava Zagreb
21:00Marin PeixeGalego - Almansa
21:00Atomeromu SE Paks - Szolnoki Olaj KK
21:00Kaposvari - KTE-Duna Aszfalt
21:00Elitzur Yavne - Maccabi Hod Hasharon
21:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Kiryat Motzkin
21:00Mesarija Prunk Sezana - Parklji
21:15Akademija FMP - Gostivar
21:30Stadio Italiano - Arturo Prat
21:30Kolubara - KK Dunav Stari Banovci
21:30CSM Oradea - U-BT Cluj-Napoca
22:00KK FMP - KK Budućnost Podgorica
22:00Oberwart Gunners - Allianz Swans
22:00UNIFACISA - Interforce Minas
22:00Aurore de Vitre - Toulouse
22:00CEP Lorient - Angers Basket Club 49
22:00Rueil - Andrezieux Boutheon ALS
22:00Saint Vallier Basket Drome - USAP
22:00STB Le Havre - Stade de Vanves
22:00Vendee Challans Basket - La Rochelle Rupella
22:00Quimper UJAP - Lille MB
22:00Basketball Academie Limburg - Apollo Amsterdam
22:00Zorg en Zekerheid Leiden - SPM Shoeters Den Bosch
22:00Circulo Gijon - Iraurgi Saski Baloia
22:00S.Oliver Baskets - Oberelchingen
22:00Tirana Eagles - Tirana
22:00L'Horta Godella - EB Xiria
22:30Okapi Aalstar - Phoenix Brussels
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:00Leuven Bears - Limburg United
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:15Oostende - Proximus Spirou
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
03:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00OGM Orman - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çukurova Basket - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Kayseri Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş SJ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Denver Nuggets - Memphis Grizzlies (S SPORT HD)
13:00Bursaspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:45Pavel Ronjin - Pavel TatarnikovCANLI
20:45Smith/Stalder - Aguilar/Panta
03:00Arina Rodionova - Storm Sanders
04:30Max Purcell - John-Patrick Smith
07:30Emma Raducanu - Naiktha Bains
09:00Alvaro Lopez San Martin - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
09:00Miljan Zekic - Ronald Slobodchikov
09:00Mircea-Alexandru Jecan - Mate Valkusz
09:00Patrik Rikl - Fabian Marozsan
09:05Jantje Tilbuerger - Stefania Rogozinska Dzik
10:30Arina Gabriela Vasilescu - Sara Cakarevic
10:30Ena Kajevic - Petia Arshinkova
10:30Dmitrichenko/Silich - Demidova/Demidova
10:30Baskov/Saveljic - Korolev/Shevchenko
10:30Pablo Vivero Gonzalez - Vitaliy Sachko
10:30Peter Kobelt - David Pichler
10:35Eliz Maloney - Maelys Bougrat
11:00Manuel Guinard - Laurynas Grigelis
11:00Julyette Maria Josephine Steur - Oana Georgeta Simion
11:05Nicole Gibbs - Marina Melnikova
12:00Sakura Hosogi - Ekaterina Kazionova
12:00Lingua Lavallen/Sorrentino - Dembek/Dhoe
12:00Skander Mansouri - Ergi Kirkin
12:00Yuriko Miyazaki - Yana Karpovich
13:00Bergen/Lebedeva - Peeva/C. Scholl
13:00Thanos/Theodorou - Pichler/Sachko
13:05Yanina Wickmayer - Cristina Bucsa
14:30Isabella Shinikova - Tessah Andrianjafitrimo
15:00Aksu/Kajevic - Ovcharenko/Skachkova
15:00Antonic/Dalakishvili - Olyanovskaya/Rogozinska Dzik
15:00Matsuda/Hosogi - Bougrat/Rushiti
16:00Ludmilla Samsonova - Jessika Ponchet
11:00Alison Van Uytvanck - Sara Sorribes Tormo
11:00Alizé Cornet - Stefanie Voegele
11:00Anna Blinkova - Natalia Vikhlyantseva
11:00Arantxa Rus - Ana Bogdan
11:00Camila Giorgi - Patricia Maria Tig
11:00Chloe Paquet - Bernarda Pera
11:00Ekaterina Alexandrova - Monica Niculescu
11:00Jil Belen Teichmann - Tamara Korpatsch
11:00Kaia Kanepi - Jennifer Brady
11:00Pauline Parmentier - Caroline Garcia
11:00Tatjana Maria - Sorana Cirstea

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac21.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac21.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.