Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac21.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
11:15Sydney - Brisbane RoarCANLI
11:00Angola U20 - Mozambik U20CANLI
10:45Nepal U23 - Maldivler U23CANLI
10:45Myanmar U23 - Endonezya U23CANLI
07:15Manchester City team - Borussia teamCANLI
11:30Sydney - Brisbane Roar
11:30S.S. Juve Stabia U19 - Trapani Calcio U19
11:30Minerva Punjab - East Bengal F.C.
11:30Persela Lamongan - PSM Makassar
11:30Bnei Bir Al Maksur - Al-Nahda Nazareth
11:30Botsvana U20 - Malavi U20
11:30Peyrovan Hejazi U23 - Oghab U23
11:30Olympic Andisheh U23 - Sorkhpooshan Pakdasht U23
12:00FC Gloria Buzău - Ripensia Timisoara
12:00FC Resita - CS Mioveni
12:00CS Metaloglobus Bucureşti - FC Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Mount Kenya United - Vihiga Bullets
12:00Hapoel Nazareth Illit U19 - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19
12:00Hapoel Bnei Furadiss - Maccabi Bnei Raina
12:00Honved U19 - Puskas Akademia U19
12:00Maccabi Yafo Kabilyo U 19 - Maccabi Ironi Bat Yam F.C U19
12:00Menemen Belediyespor U19 - Gençlerbirliği S.K. U19
12:00Hapoel Ironi Acre F.C. U19 - Hapoel Haifa F.C. U19
12:00MFK Ružomberok U19 - ŠK Slovan Bratislava U19
12:00Progresul Spartac Bükreş - Mostistea Ulmu
12:30Ironi Sport Hadera F.C. U19 - Hapoel Be'er Sheva F.C. U19
12:30AEK Athens F.C. 19 - Panionios U19
12:30Asteras Tripolis U19 - Larisa U19
12:30Panetolikos U19 - Olympiacos F.C. U19
12:30Baadraan Tahran U23 - Persepolis U23
12:30Ruch Chorzow - GKS Gwarek Ornontowice
13:00S.S. Lazio U19 - F.C. Internazionale Milano U19
13:00Udinese Calcio U19 - A.C. Milan U19
13:00FC Dunărea Călărași - FC Farul Constanța
13:00CR Belouizdad U21 - JS Saoura U21
13:00ES Setif U21 - AS Ain M'lila U21
13:00NA Hussein Dey U21 - NK Magra U21
13:00USM Bel-Abbès U21 - MC Alger U21
13:00Werder Bremen U19 - Dynamo Dresden U19
13:00Chemnitzer FC U19 - Hamburger SV U19
13:001. FSV Mainz 05 U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
13:00Kickers Offenbach U19 - Ingolstadt 04 U19
13:00Bayer 04 Leverkusen U19 - FC Viktoria Köln U19
13:00Schalke 04 U19 - Borussia Mönchengladbach U19
13:00Fortuna Düsseldorf U19 - VfL Bochum U19
13:00Borussia Dortmund U19 - Wuppertaler SV U19
13:00Eintracht Frankfurt U19 - SC Freiburg U19
13:00Baroka II - Bidvest Wits II
13:00Vasas SC U19 - Debreceni U19
13:00Atromitos U19 - Aris U19
13:00Volos U19 - Panathinaikos U19
13:00Lecce Dante Beretti U19 - A.S. Livorno Calcio U19
13:00Frosinone Calcio U19 - Pisa 1909 U19
13:00PFC Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia 1948
13:00ŽP Šport Podbrezová U19 - Poprad U19
13:00FC Nitra U19 - FK Senica U19
13:00DAC 1904 U19 - Spartak Trnava U19
13:00MŠK Žilina U19 - FK AS Trenčín U19
13:00BUFC - Kickstart
13:00Akhisar Belediyespor U19 - İstanbulspor U19
13:30FC Ascoli U19 - Cosenza Calcio U19
13:30Halide Edip Adıvar SK - Yeni Altındağ Belediyespor
13:30Muğlaspor - Batman Petrolspor
13:30BAKspor - Hacettepe S.K.
13:30Silivrispor - Buca FK
13:30Maccabi Ahva Yarka - Ihud Bnei Majd al-Krum
13:30Benevento Calcio U19 - U.S. Salernitana 1919 U19
13:30Cibuti - Somalia
13:30Modafen Spor - Bayrampaşa FC
13:30Esteghlal U23 - Saipa U23
13:30Naft Tehran F.C. U23 - Niroye Zamini U23
13:30Abi Pooshan U23 - Raad Sorkh U23
14:00FC Tambov - Orenburg
14:00F.C. Penafiel - F.C. Porto II
14:00Sevilla FC II - Recreativo de Huelva
14:00Hatayspor - Boluspor
14:00FC Dynamo Kyiv U21 - Zorya Luhansk U21
14:00Mariupol U21 - Lviv U21
14:00FC Karpaty Lviv U21 - Desna Chernihiv U21
14:00Biskra U21 - CA Bordj Bou Arréridj U21
14:00Nakambala Leopards - Lumwana Radiants
14:00Os Belenenses U23 - Cova da Piedade U23
14:00Feirense U23 - Estoril U23
14:00Famalicao U23 - Aves U23
14:00Marítimo U23 - Sporting U23
14:00Leixoes U23 - Setubal U23
14:00Nacional Funchal U19 - Rio Ave F.C. U19
14:001. FC Magdeburg U19 - RB Leipzig U19
14:00Almere City U19 - Vitesse U19
14:00Rayo Majadahonda U19 - AD Unión Adarve U19
14:00Administration Police - Nairobi City Stars
14:15Sri Lanka U23 - Bhutan U 23
14:30Union Viera U19 - Tenerife U19
14:30PSS Sleman - Persib Bandung
14:30P.A.O.K U 19 - Xanthi U19
14:30Konyaspor U19 - Bursaspor U19
14:30Lamia U19 - OFI Crete U19
14:30Ballkani - Trepca 89
14:30Feronikeli - A & N
14:30Kocaelispor U19 - Altay S.K. U19
14:30Osmanlıspor U19 - İstanbul BFK U19
14:30Kasımpaşa SK U19 - Beşiktaş J.K. U19
14:30MKE Ankaragücü U19 - Göztepe S.K. U19
14:30Erok Spor U19 - Balıkesirspor U19
14:30Vitia - Dukagjini
14:30Viktoria U19 - AD Huracan U19
15:00Real Madrid C.F. - RCD Espanyol
15:00Hannover 96 - Erzgebirge Aue
15:00Holstein Kiel - VfL Osnabruck
15:00Greuther Furth - VfL Bochum
15:00PFC Oleksandriya - FC Vorskla Poltava
15:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
15:00Hannover 96 II - Heider SV
15:00Holstein Kiel II - FC Eintracht Norderstedt 03
15:00Zlatibor - FK Radnički 1923
15:00FK Novi Pazar - FK Smederevo
15:00Sf Dorfmerkingen - Neckarsulmer Sport-Union
15:00Blau-Weiß 90 Berlin - FC Torgelower SV Greif
15:00Vietnam U22 - Kamboçya U22
15:00Bani Sweef - Dayrout
15:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Radnik Bijeljina
15:00Zvijezda 09 - FK Sarajevo
15:00Tuzla City - NK Široki Brijeg
15:00FK Mladost Doboj Kakanj - NK Čelik Zenica
15:00TV Askania Bernburg - VfL Halle 1896
15:00Juventus F.C. U19 - Torino F.C. U19
15:00Pomorie - FC Chernomorets Balchik
15:00Spartak Pleven - PFC Hebar Pazardzhik
15:00Virgile Lacombe - PFC Neftochimic Burgas
15:00Yaounde II - Leopard Sportif de Douala
15:00Karlsruher SC U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
15:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - VfB Stuttgart U19
15:00ASU Poli Timisoara - Pandurii Targu Jiu
15:00Alemannia Aachen U19 - MSV Duisburg U19
15:00Nzoia Sugar - Kakamega Homeboyz
15:00Chemelil Sugar F.C. - Western Stima F.C.
15:00FK Sileks - Academy Pandev
15:00Lyngby Boldklub U19 - F.C. Copenhagen U19
15:00Hakoah Amidar Ramat Gan F.C. U19 - Maccabi Shoham U19
15:00Ludwigsfelder FC - Staaken
15:00Tennis Borussia Berlin - MSV Pampow
15:00FC Augsburg U19 - Bayern Munich U19
15:00Ofra U19 - Acodetti U 19
15:00Rentistas U19 - Penarol U19
15:00Montevideo Wanderers F.C. U19 - Liverpool Montevideo U19
15:00Danubio F.C. U19 - Centro Atlético Fénix U19
15:00TuS Dassendorf - HSV Barmbek-Uhlenhorst
15:00FC St. Pauli U19 - VfL Wolfsburg U19
15:00SC Preußen Münster U19 - 1 FC Cologne U19
15:00Fortune Sacco - Vihiga United
15:00Adama City FC - Welkite Ketema
15:00Welwalo Adigrat - Wolaitta Dicha
15:00Chelsea U23 - Derby County U23
15:00Newcastle United U23 - Reading U23
15:00Eslovs BK - Brantevik/Rörum Österlen FF
15:00NK Lokomotiva U19 - NK Varaždin U19
15:00Modern Coast Rangers - Ushuru F.C.
15:00APS Bomet - Coast Stima
15:15PFC Botev Plovdiv - PFC Beroe Stara Zagora
15:15Al Feiha U19 - Al-Ansar Medina U19
15:30Huddersfield Town - Leeds United
15:30Everton - Chelsea
15:30ETSV Weiche - VfB Oldenburg
15:30VSG Altglienicke - Energie Cottbus
15:30Bischofswerdaer 08 - Berliner AK 07
15:30Luftetari - Vllaznia
15:30US Vandoeuvre - FC Red Star Saint-Ouen
15:30Moyale Barracks - Mzuzu University
15:30Akritas Chlorakas - Othellos Athienou F.C.
15:30Karmiotissa Polemidion - Omonia Psevda
15:30Aris Limassol F.C. - Alki Oroklinis
15:30ASIL Lysi - FC Omonia Aradippou
15:30AEZ Zakakiou - Onisilos Sotira
15:30Ermis Aradippou - Digenis Akritas Morphou
15:30Prix-Les-Mezieres - US Quevilly
15:30NK Hrvatski Dragovoljac - NK Solin
15:30HNK Cibalia - NK Sesvete
15:30NK Dubrava - NK Croatia Zmijavc
15:30NK Dugopolje - Kustosja
15:30Abha - Al-Arabi Al Saudi
15:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Al-Nasr Kahire
15:30Oberlausitz Neugersdorf - SG Union Sandersdorf
15:30Civil Sporting Kulübü - Mlatho Mponela
15:30KS Bylis Ballsh - FK Partizani Tirana
16:00TSV 1860 München - SG Sonnenhof Großaspach
16:00Würzburger Kickers - FC Viktoria Köln
16:00MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava
16:00FC Nitra - FK AS Trenčín
16:00FK Pohronie - ŠKF Sereď
16:00MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00SSV Ulm 1846 - FC 08 Homburg
16:001. FC Saarbrucken - Rot-Weiss Koblenz
16:001. FSV Mainz 05 II - FSV Frankfurt
16:00FC Astoria Walldorf - TSG Balingen
16:00Bahlinger SC - TSG 1899 Hoffenheim II
16:00SV Rodinghausen - Borussia Mönchengladbach II
16:00Alemannia Aachen - Wuppertaler SV
16:00Giessen - FK Pirmasens
16:00VfB Homberg - SV Bergisch Gladbach 09
16:00Lüneburger SK Hansa - SV Drochtersen/Assel
16:00FC 08 Villingen - SV Göppingen
16:001. CfR Pforzheim - Freiburger FC
16:00Stuttgarter Kickers - FV Ravensburg
16:00TSV Ilshofen - Rielasingen-Arlen
16:00TSV Steinbach - SV Rot-Weiß Hadamar
16:00PSV Union Neumünster - TSV Bordesholm
16:00Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Gasogi United
16:00Bugesera - Musanze FC
16:00Etincelles F.C. - Sunrise FC Rwamagana
16:00Muhanga - SC Kiyovu
16:00Kalamata F.C. - Trikala
16:00Aris Avato - Aetos Orfanou
16:00Hapoel Ra'anana A.F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
16:00Atlético Petróleos Luanda - USM Alger
16:00Platinum - Étoile du Sahel
16:00Stade Sportif Sfaxien - Club sportif de Menzel Bouzelfa
16:00Central Español U19 - Rampla Juniors U19
16:00CA Bizertin - Étoile sportive de Métlaoui
16:00Ben Guerdane - Club Africain
16:00Annecy - Chambly
16:00Niendorfer TSV U19 - Hertha U19
16:00SGV Freiberg - SV Linx
16:00KSV Hessen Kassel - Bad Vilbel
16:00Sandhausen II - FSV 08 Bissingen
16:00Gżira United F.C. - Mosta F.C.
16:00Floriana F.C. - Santa Lucía
16:00Brinkumer SV - FC Oberneuland
16:00SV Oberachern - SSV Reutlingen 05
16:00AFC Amsterdamsche - SVV Scheveningen
16:00Uganda - Burundi
16:00Pembroke Athleta F.C - Qormi F.C.
16:00AS Ariana - Sfax Railways
16:00‪Sporting Club Ben Arous - CS M'saken
16:00Olympique Béja - ES Rades
16:00Castelnau Le Crès U19 - Colomiers U19
16:00Kibera Black Stars - Talanta
16:00Sbikha - Menzel Bourguiba
16:00Sesvete U19 - Dugopolje U19
16:00Rudes U19 - NK Osijek U19
16:00Shabab Alsamu - Hilal Al-Quds
16:00TSV Lehnerz - Rot-Weiss Walldorf
16:00Nantes U19 - Trélissac U19
16:001. FC Germania Egestorf - SV Atlas Delmenhorst
16:00HSC BW Schwalbe Tundern - TB Uphusen
16:00Lupo Martini Wolfsburg - Borussia Hildesheim
16:001. FC Magdeburg - FC Ingolstadt 04
16:00KFC Uerdingen 05 - F.C. Hansa Rostock
16:001. FC Kaiserslautern - Hallescher FC
16:00FC Carl Zeiss Jena - SpVgg Unterhaching
16:15Chartres - Stade Malherbe Caen
16:15Pontivyen - FC Lorient
16:30FC Krasnodar - PFC CSKA Moskova
16:30Teplice - FC Fastav Zlín
16:30SFC Opava - Jablonec
16:30Mezőkövesd-Zsóry SE - Diósgyőri VTK
16:30Black Leopards F.C. - AmaZulu F.C.
16:30Baroka F.C. - Orlando Pirates
16:30Fatih Karagümrük SK - Balıkesirspor
16:30Pontardawe Town - Buckley Town F.C.
16:30USC Paloma Hamburg - Niendorfer TSV
16:30Royal Eagles - Richards Bay
16:30Orijent - NK Međimurje
16:30Beitar Kfar Saba U19 - Hapoel Katamon Jerusalem F.C. U19
16:30Paris Saint-Germain F.C. U19 - Lille U19
16:30RC Lens U19 - US Quevilly U19
16:30Brescia Calcio U19 - Pordenone Calcio U19
16:30NAC Breda U19 - PSV Eindhoven U19
16:30Atalanta Bergamo U19 - A.C. ChievoVerona U19
16:30Genoa C.F.C. U19 - S.S.C. Napoli U19
16:30Heerenveen U19 - AZ Alkmaar U19
16:30ADO Den Haag U19 - Twente U19
16:30Taranto F.C. - A.S.G. Nocerina
16:30Moroka Swallows F.C. - University of Pretoria F.C.
16:30OGC Nice U19 - Ajaccio U19
16:30Evreux 27 U19 - Amiens SC U19
16:30Sangiustese - Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
16:30Feyenoord U19 - AFC Ajax U19
16:45Botswana Police XI - Botsvana Defence Force XI
16:45Security Systems - Orapa United FC
17:00Atalanta B.C. - Hellas Verona F.C.
17:00Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
17:00A.S. Cittadella - U.S. Salernitana 1919
17:00Spezia Calcio - A.S. Livorno Calcio
17:00Empoli F.K - Ascoli Calcio 1898
17:00Delfino Pescara 1936 - F.B.C. Unione Venezia
17:00HNK Gorica - NK Slaven Belupo
17:00College Corinthians - UCC
17:00Ringmahon Rangers - Carrigaline United
17:00F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Pistoiese
17:00U.S. Pianese A.S.D - U.S. Città di Pontedera
17:00Maree-Oranmore - Loughrea Rams
17:00KSV Baunatal - Hessen Dreieich
17:00TUS Dietkirchen - Waldgirmes
17:00SC Borgfeld - Bremer SV
17:00FSV 63 Luckenwalde - VfB 1921 Krieschow
17:00North East United FC - Atlético de Kolkata
17:00CR Belouizdad - JS Saoura
17:00ES Sétif - AS Aïn M'lila
17:00NA Hussein Dey - Magra
17:00USM Bel-Abbès - MC Alger
17:00Vitoria Guimaraes U23 - Benfica U23
17:00FUS de Rabat - Moghreb Tétouan
17:00Sud América U19 - Club Plaza Colonia de Deportes U19
17:00St. Francis - University College Dublin A.F.C.
17:00St. Pryve St. Hilaire - AJ Saint Georges
17:00Templeogue United - Dublin Bus
17:00OFTA of Kribi - Dynamo de Douala
17:00Renaissance FC de Ngoumou - AS Fap
17:00Universite de Ngaoundere - Unisport FC de Bafang
17:00Racing Bafoussam - Fauve Azur
17:00ASWH - Hardenberg Heemse Combinatie
17:00Quick Boys - Excelsior Maassluis
17:00turlar FC - Club Franciscain
17:00Cournon d'Auvergne - Chamois Niortais F.C.
17:00CS Concordia Chiajna - Rapid București
17:00ESC Geestemunde - SG Aumund-Vegesack
17:00Virtus Entella Chiavari U19 - SPAL U19
17:00FC Rijnsburgse Boys - Tielse Eendracht Combinatie
17:00FC Volendam II - Sparta Rotterdam II
17:00St John Bosco - Tolka Rovers FC
17:00Società Polisportiva Tre Fiori - S.P. Tre Penne
17:00Collinstown FutbolClub - Firhouse Clover
17:00FC Brindisi - U.S. Agropoli 1921
17:00IJsselmeervogels - Noordwijk
17:25Al Safa Club Dammam - Ittihad FC
17:30FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
17:30RasenBallsport Leipzig - TSG 1899 Hoffenheim
17:30SC Freiburg - VfL Wolfsburg
17:30Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Munich
17:30Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf
17:30MKE Ankaragücü - Göztepe S.K.
17:30ŠK Slovan Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:30Ludogorets 1945 - PFC Cherno More Varna
17:30Pen-y-Bont FC - Porthmadog F.C.
17:30Rhyl F.C. - STM Sports
17:30Penrhyncoch - Prestatyn Town F.C.
17:30Cardiff Metropolitan University - Pontypridd Town AFC
17:30Barry Town - Newtown A.F.C.
17:30Aberystwyth Town F.C. - Ruthin Town
17:30Swansea University - Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
17:30Cefn Druids A.F.C. - Guilsfield
17:30Afan Lido F.C. - Llandudno
17:30Flint Town United F.C. - Bala Town F.C.
17:30Goytre United F.C. - Caernarfon Town
17:30Kozakken Boys - GVVV Veenendaal
17:30FK Crvena Zvezda - Spartak Zdrepceva Krv
17:30Koninklijke HFC - VV Katwijk
17:30The New Saints F.C. - Mold Alexandra
17:30Gresford Athletic F.C. - Conwy Borough F.C.
17:30TuS Mechtersheim - Engers
17:45Al-Hilal FC - Al Jabalain
18:00Macclesfield Town - Crewe Alexandra
18:00Bolton Wanderers - AFC Wimbledon
18:00Raith Rovers - Airdrie United
18:00Queen of the South - Partick Thistle
18:00Arbroath F.C. - Dundee
18:00Dunfermline Athletic - Greenock Morton
18:00Dundee United - Alloa Athletic
18:00Inverness - Ayr United
18:00Kolos Kovalevka - Dnipro-1
18:00Livingston - Kilmarnock
18:00Hamilton Academical - St. Mirren
18:00East Fife F.C. - Falkirk
18:00Clyde F.C. - Forfar Athletic
18:00Peterhead - Stranraer
18:00Dumbarton - Montrose F.C.
18:00Albion Rovers - Queen's Park F.C.
18:00Edinburgh City FC - Cove Rangers FC
18:00Stenhousemuir - Annan Athletic F.C.
18:00Cowdenbeath - Elgin City F.C.
18:00Hibernian - Aberdeen
18:00Motherwell - Heart of Midlothian F.C.
18:00Stirling Albion - Brechin City
18:00Anorthosis Famagusta FC - AEL Limassol
18:00Harrogate Town - Torquay United
18:00SD Huesca - Rayo Vallecano
18:00King's Lynn Town F.C. - Blyth Spartans A.F.C.
18:00Darlington - Chester
18:00Telford United - Farsley Celtic
18:00Gateshead - Alfreton Town
18:00Bradford Park Avenue - Altrincham
18:00Kettering Town - York City
18:00Guiseley - Brackley Town
18:00Curzon Ashton - Hereford
18:00Kidderminster Harriers - Boston United
18:00Southport - Gloucester City
18:00Leamington F.C. - Spennymoor Town F.C.
18:00Cova da Piedade - Vilafranquense
18:00Nacional da Madeira - S.C. Farense
18:00Dulwich Hamlet F.C. - Dartford
18:00Dorking Wanderers - Weymouth
18:00Bath City - Wealdstone
18:00Oxford City - Maidstone United
18:00Concord Rangers - Eastbourne Borough
18:00Tonbridge Angels - Billericay Town F.C.
18:00Havant & Waterlooville - Chippenham Town F.C
18:00St Albans - Hampton & Richmond Borough
18:00Chelmsford City - Hungerford Town F.C.
18:00Welling United - Hemel Hempstead Town
18:00Slough Town F.C. - Braintree Town
18:00Coleraine F.C. - Glentoran Belfast United
18:00Dungannon Swifts F.C. - Warrenpoint Town F.C.
18:00Glenavon F.C. - Larne F.C.
18:00Crusaders F.C. - Ballymena United F.C.
18:00Linfield F.C. - Cliftonville
18:00Carrick Rangers F.C. - Institute F.C.
18:00Real Sociedad II - SD Amorebieta
18:00Lowestoft Town - Alvechurch
18:00Needham Market F.C. - Biggleswade Town F.C.
18:00Kings Langley - Rushden & Diamonds
18:00Stratford Town - Bromsgrove
18:00Hednesford Town - Hitchin Town F.C.
18:00Banbury United - Tamworth
18:00Barwell F.C. - St Ives Town
18:00Nuneaton Town - Rushall Olympic F.C.
18:00Stourbridge - Coalville Town F.C.
18:00Redditch United - Leiston F.C.
18:00Royston Town - Peterborough Sports
18:00Bamber Bridge F.C. - Mickleover Sports F.C.
18:00Atherton Collieries - Hyde United
18:00Basford United FutbolClub - Ashton United F.C.
18:00Buxton F.C. - Lancaster City F.C.
18:00Morpeth Town - Nantwich Town F.C.
18:00Gainsborough Trinity - Scarborough Athletic F.C.
18:00South Shields - Warrington Town F.C.
18:00Stalybridge Celtic - Whitby Town
18:00F.C. United of Manchester - Matlock Town F.C.
18:00Witton Albion - Grantham Town
18:00Stafford Rangers - Redcliffe FC
18:00Dorchester Town - Metropolitan Police F.C.
18:00Harrow Borough - Tiverton Town F.C.
18:00Truro City - Walton Casuals F.C.
18:00Hendon F.C. - Merthyr Town FC
18:00Wimborne Town F.C. - Swindon Supermarine
18:00Salisbury City - Blackfield & Langley
18:00Hartley Wintney F.C. - Hayes & Yeading United
18:00Weston-super-Mare - Farnborough
18:00Taunton Town F.C. - Beaconsfield
18:00Chesham United F.C. - Poole Town F.C.
18:00Gosport Borough - Yate Town
18:00Enfield Town F.C. - Bowers & Pitsea
18:00Carshalton Athletic F.C. - Bognor Regis Town F.C.
18:00Folkestone Invicta - Horsham F.C.
18:00Wingate & Finchley F.C. - A.F.C. Hornchurch
18:00Cheshunt FC - Bishop's Stortford
18:00Lewes F.C. - Leatherhead
18:00Kingstonian F.C. - Merstham F.C.
18:00Brightlingsea Regent F.C. - Corinthian-Casuals FC
18:00East Thurrock United - Haringey Borough
18:00Cray Wanderers F.C. - Potters Bar Town F.C.
18:00Worthing FC - Margate
18:00Unio Jabac Terrassa U19 - Huesca U19
18:00SC Viktoria Griesheim - SV Neuhof 1910
18:00Biskra - CA Bordj Bou Arréridj
18:00Associação Desportiva de Oeiras U19 - Linda-a-Velha U19
18:00Padroense U19 - UD Sousense U19
18:00Regua U19 - Penafiel U19
18:00Trofense U19 - G.D. Chaves U19
18:00Marinhense U19 - Grupo Desportivo da Gafanha U19
18:00Boavista F.C. U19 - Lusitania U19
18:00Clube Oriental de Lisboa U19 - GS Loures U19
18:00AA Santarem U19 - Caldas SC U19
18:00FK Željezničar Sarajevo - FK Velež Mostar
18:00Casa Pia A.C. U19 - Cova da Piedade U19
18:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
18:00Sliema Wanderers F.C. - Birkirkara F.C.
18:00Gala Fairydean Rovers FC - Stirling University F.C.
18:00East Stirlingshire F.C. - Spartans FC
18:00Kelty Hearts - East Kilbride
18:00Clachnacuddin FC - Deveronvale F.C.
18:00F91 Dudelange - US Mondorf-les-Bains
18:00Deportivo Toledo U19 - CD Roda U19
18:00Leixões S.C. U19 - F.C. Porto U19
18:00Gil Vicente F.C. U19 - F.C. Paços de Ferreira U19
18:00S.C. Braga U19 - F.C. Vizela U19
18:00U.D. Leiria U19 - Alverca U19
18:00FC Sacavenense U19 - Amora U19
18:00Vilafranquense U19 - Vitória Setubal F.C. U19
18:00C.F. Os Belenenses U19 - G.D. Estoril Praia U19
18:00Ballyclare Comrades F.C. - Dundela F.C.
18:00Famalicao U19 - Vitoria Guimarães SC U19
18:00Espanyol U19 - Damm U19
18:00Ayema - Beke
18:00SC Spelle-Venhaus - FT Braunschweig
18:00US des Forces Armees - AS SONABEL
18:00Tonnerre d'Abomey FC - Dynamo Parakou
18:00Granada CF - Deportivo Alavés
18:00Queens Park Rangers - Preston North End
18:00Sheffield Wednesday - Brentford
18:00Middlesbrough - Charlton Athletic
18:00Cardiff City - Barnsley
18:00Blackburn Rovers - Derby County
18:00Fulham - Bristol City
18:00Luton Town - Wigan Athletic
18:00Hull City - Stoke City
18:00Reading - Birmingham City
18:00Tranmere Rovers - Accrington Stanley
18:00Oxford United - Shrewsbury Town
18:00Portsmouth - Peterborough United
18:00Rotherham United - Rochdale
18:00Bradford City - Newport County
18:00Gillingham - Sunderland
18:00Bristol Rovers - Southend United
18:00Doncaster Rovers - Milton Keynes Dons
18:00Mansfield Town - Cheltenham Town
18:00Forest Green Rovers - Scunthorpe United
18:00Grimsby Town - Swindon Town
18:00Morecambe - Carlisle United
18:00Colchester United - Salford City
18:00Exeter City - Northampton Town
18:00Cambridge United - Plymouth Argyle
18:00Burton Albion - Lincoln City
18:00Coventry City - Ipswich Town
18:00Blackpool - Fleetwood Town
18:00Stevenage - Crawley Town
18:00Oldham Athletic - Leyton Orient
18:00Port Vale - Walsall
18:00C.S. Marítimo - C.D. Santa Clara
18:00Watford - Crystal Palace
18:00A.F.C. Bournemouth - Liverpool
18:00Tottenham Hotspur - Burnley
18:00Notts County - Sutton United
18:00Eastleigh - Ebbsfleet United
18:00Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
18:00Barrow - Aldershot Town
18:00Stockport County - Chorley
18:00Woking - Hartlepool United
18:00Wrexham - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Boreham Wood
18:00Chesterfield - Bromley
18:00Yeovil Town - Halifax Town
18:10Al-Sailiya SC - Al-Gharafa Sports Club
18:10Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
18:10Al-Khor Sports Club - Katar SC
18:15Qrendi - Pietà Hotspurs F.C.
18:15Gudja United F.C. - Senglea Athletic F.C.
18:30Rot-Weiß Oberhausen - FC Schalke 04 II
18:30KF Tirana - Kukesi
18:30Hapoel Haifa F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
18:30Feirense U19 - Aves U19
18:30Thies - Dakar Universite Club
18:30CD La Granja - CA Bembibre
18:30Real Madrid C.F. U19 - Alcorcon U19
18:45Mamahira - Lafia Club de Bamako
18:50Al Khaleej Khor Fakkan - Al-Batin
19:00Akhmat - FC Ufa
19:00P.A.O.K. - Skoda Xanthi
19:00TSV Hartberg - SKN St. Pölten
19:00Chindia Targoviste - Politehnica Iasi
19:001. FC Slovácko - Viktoria Plzen
19:00Wolfsberger AC - LASK Linz
19:00Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Wattens
19:00Debreceni VSC - Budapest Honvéd
19:00MOL Vidi - Paksi SE
19:00Zalaegerszegi TE - Kaposvári Rákóczi
19:00Újpest - Várda SE
19:00Cape Town City - Chippa United F.C.
19:00FCO Beerschot Wilrijk - R.E. Virton
19:00FC Chiasso - Grasshopper Club Zürich
19:00CD Guijuelo - Burgos CF
19:00Akhisar Belediyespor - İstanbulspor
19:00Atletico de Pinto U19 - Aravaca U19
19:00Rapide Oued Zem - OC Safi
19:00ZESCO United F.C. - TP Mazembe
19:00U.S. Sassuolo Calcio U19 - ACF Fiorentina U19
19:00FC Mulhouse - SAS Épinal
19:00Club Atlas U20 - FC Tijuana U20
19:00UE Cornella U19 - CD San Francisco U19
19:00Olympique de Missira - Stade Malien
19:30Lech Poznań - ŁKS Łódź
19:30Inter Zapresic - HNK Hajduk Split
19:30Paganese Calcio 1926 - U.S. Catanzaro 1929
19:30Montpellier HSC - Paris Saint-Germain F.C.
19:30Kriens - Wil 1900
19:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Sektzia Nes Tziona F.C.
19:30WAA Banjul - BK Milan
19:30GAMTEL - Marimoo
20:00Udinese Calcio - S.S.C. Napoli
20:00KV Mechelen - K.V. Kortrijk
20:00A.C. ChievoVerona - U.S. Cremonese
20:00Olympiakos Nicosia - APOEL F.C.
20:00Galatasaray S.K. - Alanyaspor
20:00Sporting de Gijón - SD Ponferradina
20:00IK Start - Lillestrøm SK
20:00Limonest - Villefranche
20:00Ruan - US Orléans
20:00Stade Plabennecois - Granvillaise
20:00Voltigeurs de Châteaubriant - Stade Briochin
20:00Dijon FCO U19 - Paris U19
20:00De Treffers - SV Spakenburg
20:00Montceau Bourgogne - Racing Besançon
20:00Sable-sur-Sarthe - US Concarneau
20:00Croix IC - Entente Sannois Saint-Gratien
20:00Bergerac FC - Trélissac FC
20:00Sainte Genevieve Sports - AC Bobigny
20:15G.D. Chaves - Oliveirense
20:15Europa Point FC - Manchester 62
20:20Barnet - Fylde
20:30Manchester City - Manchester United
20:30Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04
20:30Levante UD - Valencia CF
20:30ADO Den Haag - FC Twente
20:30AEK Athens F.C. - Panionios G.S.S.
20:30Amitie - Africa Promo Foot
20:45Maccabi Ashdod - Maccabi Yafo Kabilyo FC
20:50Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Netanya F.C.
21:00F.C. Famalicão - C.D. Tondela
21:00Panetolikos - Olympiacos F.C.
21:00BSC Young Boys - FC Luzern
21:00Neuchâtel Xamax - FC Lugano
21:00Real Madrid C.F. II - Internacional de Madrid
21:00Deportivo Llacuabamba - Sport Chavelines Juniors
21:00Hapoel Beit Shean Mesilot FC - Ironi Nesher
21:00Yeelen - Onze Createurs
21:15Kaizer Chiefs F.C. - Bloemfontein Celtic
21:15F.C. Ironi Or Yehuda - AS Nordia Jerusalem
21:30Hermannstadt - FC Dinamo București
21:30Thes Sport - Lierse Kempenzonen
21:30Penarol U20 - Clube Atlético Paranaense U20
21:45VVV-Venlo - FC Emmen
21:45PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
22:00Cercle Brugge K.S.V. - K.R.C. Genk
22:00K.A.A. Gent - S.V. Zulte Waregem
22:00AS Monaco FC - Amiens SC
22:00Lechia Gdańsk - Wisła Płock
22:00UD Almería - CD Mirandés
22:00OGC Nice - FC Metz
22:00Stade Rennais F.C. - Angers SCO
22:00RC Strasbourg - Toulouse FC
22:00Tramore - SC Villa
22:00UE Cornellà - CE Sabadell FC
22:00K.S.K. Heist - URSL Vise
22:00Sport Boys Warnes - Nacional Potosí
22:00Zamalek SC - C.D. Primeiro de Agosto
22:00Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns F.C.
22:00UR La Louviere Centre - Patro Eisden Maasmechelen
22:00R.O.C. de Charleroi-Marchienne - KMSK Deinze
22:00A.F.C. Tubize - FCV Dender EH
22:00Police II - Matura Reunited
22:00Seraing United - RWD Molenbeek
22:30Sint-Truidense - Club Brugge K.V.
22:30K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen - KSV Roeselare
22:30Yaracuyanos - Gran Valencia FC
22:30Real Santa Cruz - Real Tomayapo
22:45S.S. Lazio - Juventus F.C.
22:45PEC Zwolle - AZ Alkmaar
22:45A.C. Cesena - Alma Juventus Fano 1906
22:45A.C. Siena - Calcio Como
23:00AD Juventud Escazuceña - Puerto Golfito
23:00FC Barcelona - RCD Mallorca
23:00Defensor Sporting U20 - America De Cali U20
23:00CA Lugano - Club Defensores de Cambaceres
23:00Club Atlético Acassuso - CA San Telmo
23:00CD UAI Urquiza - Club Almirante Brown
23:00Club Atlético Villa San Carlos - CSyD Flandria
23:00Argentino de Quilmes - Deportivo Armenio
23:00Atletico Camioneros - Club Sportivo Estudiantes
23:00Círculo Deportivo - Deportivo Madryn
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Puerto Nuevo
23:00Club Atlético Argentino Rosario - CSR Espanol
23:00Club Atlético Central Córdoba - Canuelas
23:00Club Atlético General Lamadrid - Club El Porvenir
23:00Deportivo Laferrere - Deportivo Español
23:00CD Trasandino de Los Andes - Club Deportes Concepción
23:00Deportes Limache - Provincial Ovalle
23:00Potencia - Huracan Buceo
23:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Club Atlético Sarmiento Resistencia
23:00C.S.D. Villa Española - Rentistas
23:00Uruguay Montevideo - Huracan Del Paso De La Arena
23:00Juventus Managua U20 - Real Madriz U20
23:00Juventud de Las Piedras U19 - C.A. Bella Vista U19
23:00Racing Club de Montevideo U19 - Club Atlético Boston River SAD U19
23:00LA HABANA - Artemisa
23:00Pinar del Rio - Isla de la Juventud
23:00Sancti Spiritus - Las Tunas
23:00Granma - Santiago de Küba
23:00Guantanamo - Ciego de Avila
23:00Villa Clara - Mayabeque
23:00Cienfuegos - Matanzas
23:15Atletico Grau - CD Coopsol
11:00Incheon ET Land Elephants - Seoul SK KnightsCANLI
11:00Wonju Dongbu Promy - KCC EgisCANLI
10:15LAES Sosnovy Bor - G-DriveCANLI
10:00Formosa Dreamers - Fubon BravesCANLI
10:00Yulon Luxgen Dinos - Tayvan BankıCANLI
10:00Champion 2006 Sofia U19 - Achilles Sofia U19CANLI
10:00Parma Perm II - Spartak Primorye IICANLI
11:40Ekskluziv-Neva Servis - Gabino
12:00Brisbane Bullets - Wollongong Hawks
12:00BC Astana - BC Nizhny Novgorod
12:00Saitama Broncos - Gifu Swoops
12:00Takamatsu Five Arrows - Nagoya Fighting Eagles
12:00Rizing Fukuoka - Bambitious Nara
12:00Yamagata Wyverns - Kumamoto Volters
12:05Toyama Grouses - Chiba Jets
12:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Ryukyu Golden Kings Okinawa
12:05Kyoto Hannaryz - Osaka Evessa
12:45Mgzavrebi-Armia - BC Dinamo Tbilisi
13:00Royal Halı Gaziantep - Sigortam.Net Itu
13:00Samara Üniversitesi - Chelbasket
13:00Tayland - Malezya
13:00BC Khimki II - MBA Moskova II
13:30SKGMI Vladikavkaz - ChGU Grozny
14:00İzmir BŞB - Beylikdüzü
14:00BC Samara II - BC UNICS II
14:35Qingdao DoubleStar Eagles - Guangdong Southern Tigers
14:35Foshan Long Lions - Liaoning Dinosaurs
14:35Shanxi Zhongyu - Sichuan Blue Whales
15:00Titebi - Cactus Tbilisi
15:00Hogsbo - Fryshuset
15:00Paide Viking Window - KK Hito Johvi
15:00BC Avtodor II - BC Nizhny Novgorod II
15:00Mladost Zemun - OKK Beograd
15:15Galatasaray Medical Park - Bandırma BIK
16:00Elbrus Cherkessk - Dinamo Magnitogorsk
16:00Sinegorie Kokshetau - BK Tobol Kostanay
16:00Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Manisa Belediye
16:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Ankara Kayı Gençlik
16:00Lokoko Bisons - Oulun NMKY
16:30Kolossos Rodou - Iraklis
16:30P.A.O.K. B.C. - AEK Athens B.C.
16:30Nidaros Jets Trondheim - Frøya Basket
16:30Аmager - Horsens Basketball Club
16:30Fair Play - KK Beovuk 72
16:30IK Eos - Trelleborg
16:45Larisa Basket - Rethymno Cretan Kings
16:45Ionikos Nikeas - Peristeri B.C.
17:00UdGU-SShOR 3 Izhevsk - TIU Tyumen
17:00PBC Lokomotiv Kuban - BC Avtodor
17:00Apkhazeti - TSU Tbilisi
17:00Wisla - AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice
17:00Ereliai - Joniškio Delikatesas
17:00Gargzdu - Palangos Kursiai
17:00Perlas MRU Vilnius - Ezerunas
17:00Silale - BC Žalgiris II
17:00Suduva-Mantinga Marijampole - Jonavos Sintek-Jonava
17:00Taurage - Neptunas II
17:00APOP - Keravnos B.C.
17:00Yalova Spor - Final Gençlik
17:00Akhisar Belediyespor - Yeni Mamak Spor
17:00Fethiye Belediye - Bornova Belediyesi
17:00Gemlikspor - Bandırma
17:15Al-Arabi - Al Khor
17:30AGH Krakow - Jaworzno
17:30Darüşşafaka S.K. - Beşiktaş
17:30Team Fourth Quarter - Alvik
18:00BK Tambov - Altajbasket Barnaul
18:00BC UNICS - Basket Zielona Góra
18:00Neptūnas - BC Nevėžis
18:00Olympiacos II - AO Agriniou
18:00Socar Petkimspor - Düzce Belediye
18:00AS Apollon Patras - SAAK Anatolia
18:00Salon Vilpas Vikings - Nokia
18:00UU-Korihait Uusikaupunki - Lahti
18:00Nazilli Belediyesi - Başkent Yenişehir
18:00Norrort - AIK Solna
18:00Dinamo Bucuresti - CSM Oradea
18:00Miercurea Ciuс - ABC Athletic Constanta
18:00Oiakas Nafplio - AE Psuxikou
18:00GS Eleftheroupoli Kavalas - Karditsas
18:00Diagoras Driopideon - Koroivos B.C.
18:00Filippos Verias - Dafni Dafniou
18:00Amyntas Dafnis - Pagrati
18:00Harilaos Trikoupis - AO Triton
18:04Koping Stars - Umea BSKT
18:20BC Juventus Utena - BC Šiauliai
18:30Arsenal Tula - Dinamo Stavropol
18:30KK Konstantin Nis - Sveti Djorde
18:30Orleans Loiret U21 - Gravelines U21
18:34Sodertalje Kings - Wetterbygden Stars
18:45Promitheas Patras - GS Lavrio
18:45Zemun - Zeljeznicar
18:50Sesi-Franca - Flamengo Basketball
19:00Pogon Ruda Slaska - Rybnik
19:00Unia Tarnow - UR Bozza Krakow
19:00MZT Skopje - KK Vardar
19:00Pully Lausanne Foxes - BBC Monthey
19:00BC Spartak Pleven - BC Rilski Sportist
19:00BC Yambol - Academic Plovdiv
19:00MKS Sokol Miedzychod - Gdansk University of Technology
19:00BC Prienai - Panevezys Lietkabelis
19:00SL Takovo Leotar Trebinje - KK Promo Doni Vakuf
19:00Bourg-en-Bresse U21 - JDA Dijon Bourgogne U21
19:00Cholet U21 - Elan Chalon U21
19:00Cedevita Junior - Bosco Zagreb
19:00Omis - Rudes
19:00Ironi Nes-Ziona - Maccabi Rishon LeZion
19:00LTH Castings Mercator - KK Splosna plovba Portoroz
19:00Turi Svitavy - BK Děčín
19:00Pyrintö Tampere - KTP Basket Kotka
19:00Torpan Pojat - Forssan Koripojat
19:00Strasbourg U21 - JSF Nanterre U21
19:00Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez U21 - Monako U21
19:00Limogesa U21 - Elan Chalon U21
19:00Zetkama Doral Nysa Klodzko - WKK Wroclaw
19:30TBV Start Lublin - WTK Anwil Włocławek
19:30KK Rabotnički - Kozuv Gevgelija
19:30WBC Raiffeisen Wels - Hallmann Vienna
19:30ECE Bulls Kapfenberg - Oberwart Gunners
19:30Lions de Geneve - Riviera Lakers
19:30Al Sadd Sports Club Doha - Al Ahli Qatar
19:30BK JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk
19:30USK Future Stars Prague - BK NH Ostrava
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Universidad Catolica de Murcia CB
20:00Baloncesto Fuenlabrada - Valencia BC
20:00Giessen 46 ers - S.Oliver Baskets
20:00Marbella - Circulo Gijon
20:00KK Kumanovo - Euro Nickel
20:00KK Pelister - Gostivar
20:00BK Levicki Patrioti - BK Iskra Svit
20:00Spisska Nova Ves - HBK Prievidza
20:00Sokol Ostrow Mazowiecka - Bielsk Podlaski
20:00Bielsko-Biala - Polonia Bytom
20:00Gimle BBK Bergen - Asker Aliens BC
20:00Tofaş - Pınar Karşıyaka
20:00KK Velika Gorica - Dubrava Zagreb
20:00Skrljevo - KK Cibona
20:00Bratunac - HKK Zrinjski HT Mostar
20:00Tecno Switch Ruvo di Puglia - Formia
20:00Pula 1981 - KK Ribola Kastela
20:00Sibenka - Vrijednosnice Osijek
20:00Triglav - Mesarija Prunk Sezana
20:00Parklji - Celje
20:00Czarni Slupsk - Polonia 1912 Leszno
20:00Biofarm Poznan - Politechnika Opolska
20:00OSE Lions - Alba Fehérvár
20:00BK Opava - BC Kolín
20:00SKK Kotwica Kołobrzeg - Pogon Prudnik
20:00Ksiezak Lowicz - KKK MOSiR Krosno
20:00Kralovsti Sokoli - Olomoucko
20:00KK Budućnost Podgorica - Cedevita Olimpija
20:00Baylor Bears - Arizona
20:00Butler Bulldogs - Florida Gators
20:00Ohio State - Penn State
20:00Georgia Tech - Syracuse Orange
20:00St. Johns - Batı Virginia
20:00Zlatibor - Napredak Aleksinac
20:30Zornotza Saskibaloi Taldea - Ciudad de Ponferrada
20:30Ochota Warszawa - KK Warszawa
20:30Oviedo CB - CB Granada
20:30Zanavykas Sakiai - Silute
20:30Spartak Subotica - Proleter Naftagaz
21:00Obra Koscian - Swiss Krono Zary
21:00Hes - Tarnovia
21:00Club Baloncesto Breogán - Club Melilla Baloncesto
21:00Girona - Globalcaja La Roda
21:00KK Sloboda Tuzla - HKK Capljina Lasta
21:00OKK Spars Sarajevo - Mladost Mrkonjić Grad
21:00KK Vogosca Sarajevo - HKK Siroki Brijeg
21:00Sesvete - AKK Universitas
21:00Borac - Kolubara
21:00Radnicki Kragujevac - Mladost SP
21:00Hapoel Jerusalem B.C. - Hapoel Gilboa Galil
21:00Postojna - KD Ilirija
21:00Brinox Medvode - Troti
21:00Hrastnik Zasavje - KK Ljubljana
21:00Zalakerámia ZTE KK - BC Körmend
21:00DEAC - Falco KC Szombathely
21:00Phoenix Hagen - MLP Academics Heidelberg
21:00KK Sonik-Puntamika - ZKK Split
21:00KK Sencur - KK Helios Domžale
21:00KK Tajfun Sentjur - KD Hopsi Polzela
21:00Porto II - Electrico FC
21:00Detroit - Eastern Michigan Eagles
21:00Ball State Cardinals - IUPUI Jaguars
21:00Harvard Crimson - UMass Minutemen
21:00KK Sloboda Uzice - Novi Pazar
21:30Astoria Bydgoszcz - Stargard Szczecinski
21:30Nou Paterna - Claret
21:30Pirot - Zdravlje Leskovac
21:30PS Karlsruhe Lions - Rostock Seawolves
21:30GasTerra Flames - Basketball Academie Limburg
21:45CD Povoa - Os Belenenses
22:00Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Monako
22:00Limoges CSP - Élan Chalon
22:00Cholet Basket - Champagne Chalons-Reims Basket
22:00Bourg-en-Bresse - JDA Dijon Bourgogne
22:00Orléans Loiret Basket - BCM Gravelines
22:00Rueil - Kaysersberg Ammerschwihr
22:00Arkadia Traiskirchen Lions - Xion Dukes Klosterneuburg
22:00CEP Lorient - Union Tarber Lourdes
22:00Saint Vallier Basket Drome - La Charite
22:00BC Orchies - Besancon Avenir Comtois
22:00Aurore de Vitre - Stade de Vanves
22:00SO Maritime Boulogne - STB Le Havre
22:00UBU Tizona - Planasa Navarra
22:00Hospitalet - Myrtia Murcia
22:00ADA Blois Basket 41 - Quimper UJAP
22:00Poitiers Basket 86 - SLUC Nancy Basket
22:00BC Souffelweyersheim - Saint Quentin
22:00Walter Tigers Tübingen - Nürnberger BC
22:00BC Krka - KK Mornar Basket Bar
22:00C.A. Paulistano U19 - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo U19
22:00SPM Shoeters Den Bosch - Aris Leeuwarden
22:00Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans
22:00BC Apollo Amsterdam - Zorg en Zekerheid Leiden
22:00Notre Dame Fighting Irish - Boston College
22:00UNC Wilmington Seahawks - Charlotte 49ers
22:00Mississippi - Cal State Bakersfield
22:00Wright State Raiders - Indiana State
22:00Drexel Dragons - La Salle
22:00Fordham Rams - Manhattan Jaspers
22:00Evansville Purple Aces - Miami RedHawks
22:00Wake Forest Demon Deacons - North Carolina State Wolfpack
22:00Air Force Falcons - Nevada Wolf Pack
22:00Western Michigan Broncos - Youngstown State Penguins
22:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
22:00KK Dunav Stari Banovci - KK Vrsac
22:15Gent Hawks - Royal IV Brussels
22:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
22:30Unicaja Málaga - CB Gran Canaria
22:30Crailsheim Merlins - Fraport Skyliners Frankfurt
22:30Telekom Baskets Bonn - Mitteldeutscher BC
22:30SC Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Aquila Basket Trento
22:30Strasbourg IG - Nanterre
22:30Sijsele - Melco Ieper
22:30Gembo Borgerhout - Basics Melsele
22:30Dziki Varşova - Zubry Bialystok
22:30Fortitudo Alessandria - Montecatini Terme
22:30Urania Milano - Roseto Sharks
22:30BC Oostende - Proximus Spirou
22:30St. Bonaventure Bonnies - Hofstra Pride
22:30Creighton Bluejays - Nebraska
22:30Tamis Petrohemija Pancevo - KK Metalac Valjevo
23:00JuVi Cremona - Bernareggio
23:00Olegio - Cestistica torrenovese
23:00Arturo Prat - Stadio Italiano
23:00Tulsa 66ers - Arkanzas State
23:00Texas Arlington Mavericks - California Santa Barbara Gauchos
23:00Washington State Cougars - New Mexico State
23:00Southern Miss Golden Eagles - Southern Illinois Salukis
23:00Brigham Young Cougars - UNLV Runnin' Rebels
23:00St. Joseph's - Villanova

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac21.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac21.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.