Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac21.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
beIN SPORTS HD 4 (Arap)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
18:30Al Kuwait - QadsiaCANLI
18:00Al-Masry Club - Arab ContractorsCANLI
18:00Pioneros de Cancun - Tepatitlan de MorelosCANLI
17:30Al Shabab Riyadh - Al-RaedCANLI
17:45Enyimba International - Rivers United
18:00Isa Town - Sitra Club
18:00Qalali Club - Al Tadamun Buri
18:00Qalali Club/Isa Town - Al Tadamun Buri/Sitra Club
18:30WAC D'Adjame - San Pedro Fildişi Sahili
19:00Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits
19:30Elite United - Brikama United
19:30Steve Biko - Gunjur United
19:45Al-Wahda Club Mecca - Al Adalah
20:00Botsvana Railways Highlanders - Township Rollers
20:00Notwane - Molepolole City
20:00Huracan Del Paso De La Arena - Atletico Platense
20:30Esmeraldas - Otavalo
20:30Zamalek - Pyramids
20:55Kopenhag - Malmö (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Standard Liege - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Getafe - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
20:55APOEL - Sevilla
20:55CFR Cluj - Celtic
20:55Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes
20:55Copenhagen - Malmö
20:55Basel - Trabzonspor
20:55Dynamo Kyiv - Lugano
20:55Getafe - Krasnodar
20:55Karabağ - F91 Dudelange
20:55LASK Linz - Sporting Lisbon
20:55PSV Eindhoven - Rosenborg
20:55Stade Rennais - Lazio
20:55Standard Liège - Arsenal
21:00Deportivo Sanarate - Antigua GFC
22:00Nacional Potosí - Royal Pari
22:30Manchester 62 - Magpies
22:45Glebe North FutbolClub - Tek United
23:00Dublin University - St John Bosco
23:00St. Francis - Broadford Rovers
23:00Portmore United - Cavalier
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
23:00Roma - Wolfsberger (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
23:00Glasgow Rangers - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
23:00Gent - Oleksandriya
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
23:00Partizan Belgrade - Astana
23:00Porto - Feyenoord
23:00Rangers - Young Boys
23:00Espanyol - CSKA Moskova
23:00Roma - Wolfsberger
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
23:30Club Atletico Basanez - Potencia
23:30La Luz - Uruguay Montevideo
23:30Rocha - Huracan Buceo
00:00Chacaritas - 9 de Octubre
01:00Humble Lions - UWI
03:00Guabirá - Sport Boys Warnes
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
03:00Arsenal de Sarandí - Club Atlético Colón
03:30Club Aurora - Club Jorge Wilstermann
03:30The Strongest - Oriente Petrolero
04:30Santa Tecla - FAS
11:00ASK - South United
11:30Brisbane Roar - Western United
11:30Persija Jakarta - Madura United
12:00Otzma FC Holon - Beitar Ramat Gan
12:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
12:15Maccabi Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim
12:15Pardes Hanna-Karkur - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
12:30Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Bara
12:45Haifa Robbie Shapiro - Maccabi Tamra
13:00Bangalore Dream United - Student Union
13:00Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Hapoel Ironi Gedera
13:00Hapoel Yyeroham - Shikun Hamizrach
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - MS Daburiya Osama
13:30Beitar Yavne - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya
13:45Hapoel Azor - Maccabi Sha'arayim
13:45Maccabi Yafo Kabilyo - Hakoah Amidar Ramat Gan
13:45Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Amad
13:45MS Tira - Ironi Tiberias
14:00Hapoel Marmorek - Hapoel Bikat Hayarden
14:00Maccabi Yavne - Maccabi Ashdod
14:00Maccabi Ironi Amishav PT - Beitar Kfar Saba
14:00Maccabi Ironi Netivot - MS Dimona
14:00MS Tseirey Taybe - Shimshon Bnei Taibe
14:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Nujeidat Ahmed
14:00Hapoel Ihud Bnei Jat - Hapoel Beit Shean Mesilot
14:00Maccabi Ahi Iksal - Hapoel Bnei Furadiss
14:15Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem
14:15Hapoel Qalansawe - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Hapoel Tirat HaCarmel
14:30PSIS Semarang - Semen Padang
14:30Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro
14:30Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Eilat
14:30Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan
14:55Al Jubail Klübu - Al-Entesar
14:55Al Safa Club Dammam - Al Sharq
15:00Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan FutbolClub
15:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara
15:00Hapoel Bueine - Tzeirei
15:00Al-Rawdhah - Afief
15:00Hajer Club - Weg Taif
15:05Al Qaisoma - Al Hjazz
15:10Al-Riyadh - Al-Arabi Al Saudi
15:15Ironi Bnei Kabul - Ihud Bnei Majd al-Krum
15:15Al-Sadd Al-Kharj - Al-Sahel Al-Qatif
15:15Al-Washm - Al Jndal
15:20Al Kholood - Al-Anwar Club
15:20Arar - Al Drae
15:25Mukhammad Shekhov - Al Draih
15:30Markz Balata - Hilal Al-Quds
15:30Abu Qair Semad - Ghazl El Mahalla
15:30Baladiyet El Mahallah - Al-Hammam
15:40Al Arabi Umm Al Quwain - Al Taawon
15:40Al-Thaid Sharjah - Al Bataeh
15:45Al Hamriah - Dubba Al Husun
15:45Al Suqoor - Al Akhdoud
16:00Jabal Al Mukaber - Mosaset Al Bireh
16:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil
16:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Umm al-Fahm
16:00Kafr Qasim - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Swieqi United - Fgura United
16:00Birkirkara - Sirens
16:00Santa Lucía - Balzan
16:05Mirbat - Bahla Club
16:10Sepahan Isfahan - Paykan
16:15Al-Ahli Club Manama - Busaiteen Club
16:30Cape Umoya - Mbombela United
17:00Kerala Blasters - Jamshedpur
17:15Muscat - Dhofar S.C.S.C.
17:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
18:00East Riffa Club - Al-Najma
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
18:00Hibernians - Gżira United
18:00Académico de Viseu - Cova da Piedade
18:00PAE AO Kerkyra - PAS Giannina
18:15Naxxar Lions - St. George's
18:30SOL Abobo - AFAD Djékanou
18:45Hidd SCC - Al-Muharraq
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Adana Demirspor
19:00Raja Beni Mellal - Hassania Agadir
19:00Othellos Athienou - Ermis Aradippou
19:00Al-Nasr - Al Rustaq
19:00Saham Club - Sohar
19:15Garde Nationale - Sahel Mauritania
19:30Serrekunda United - Immigration
19:45Al Nassr - Al-Taawon
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
20:00USL Dunkerque - Boulogne
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
20:30Bochum - Hannover 96
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Auerbach - VSG Altglienicke
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
21:00Preußen Münster - Magdeburg
21:00Verl - Rot-Weiß Oberhausen
21:00BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig
21:00Eilenburg - SV Merseburg
21:00Greifswalder SV 04 - Torgelower SV Greif
21:30Rot-Weiss Essen - Homberg
21:30Fortuna Köln - SV Rodinghausen
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
21:30Tennis Borussia Berlin - Tasmania Berlin
21:30Wiedenbrück 2000 - Gütersloh 2000
21:30Annecy - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22:00Villefranche - Bastia-Borgo
22:00De Graafschap - Telstar
22:00Oss - Excelsior
22:00Volendam - MVV Maastricht
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
22:00N.E.C. - Almere City
22:00NAC Breda - Den Bosch
22:00Grasshopper Club Zürich - Lausanne-Sport
22:00Nancy - Châteauroux
22:00Chambly - Chamois Niortais
22:00Clermont Foot - Le Havre
22:00Lorient - Auxerre
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
22:00Le Mans - Orléans
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
22:00Valenciennes - Paris
22:00Harburger - Sasel
22:00Bourg-Péronnas - SO Cholet
22:00Red Star Saint-Ouen - Quevilly
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
22:00Stade Lavallois - Avranches
22:00Toulon - Lyon-Duchère
22:00Créteil-Lusitanos - Concarneau
22:30KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
22:30St Joseph's - Lincoln Red Imps
22:30Llanelli Town - Goytre United
22:30Swansea University - Taff's Well
22:30Llangefni Town - Rhyl
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
22:30Linlithgow Rose - Newtongrange Star
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Hoffenheim - Augsburg
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
22:45Runcorn Town - Avro
22:45Carrigaline United - St Marys
22:45Charlton Athletic - Hull City
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)
22:45Lille - Montpellier
23:00Barry Town - The New Saints
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
23:00Kilbarrack United - Verona
23:00Maynooth University Town - Portmarnock
23:00St Kevins Boys - Mid Sutton Sportslink
23:00Swords Celtic - Glebe North FutbolClub
23:00Tullamore Town - Lucan United
23:00Numancia - Girona
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
23:00Deportivo Alavés - Leganés
23:10CA Independiente Avellaneda - Newell's Old Boys
23:30Portimonense - Rio Ave
02:00Deportivo Laferrere - Club Almirante Brown
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
14:00Ebro - Castellon
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
14:00Academica Clinceni - Botoșani
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
15:00Karlsruher - Greuther Furth
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:00Granada - Levante UD
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
15:30Liverpool - Watford
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
16:00Bonner - SV Lippstadt 08
16:00Wuppertaler SV - TuS Haltern
16:00ETSV Weiche - Heider SV
16:00Chesterfield - Notts County
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
16:00Proleter Novi Sad - Radnički Niš
16:00OF Ierapetra - Egaleo
16:30Příbram - Slovácko
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
17:00Esteghlal - Shahin
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
17:00Douglas Hall - Avondale United
17:00Modena - Ravenna
17:00Ajaccio - RC Lens
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
17:00Brescia Calcio - Lecce
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
17:30Newtown - Carmarthen Town
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
17:30Hertha - Freiburg
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
17:30Gençlerbirliği - Göztepe
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
18:00Atherton Collieries - Barrow
18:00Barnet - Weymouth
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
18:00Carshalton Athletic - Aveley
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
18:00Dorking Wanderers - Bromley
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
18:00Eastleigh - Yate Town
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
18:00United of Manchester - Kettering Town
18:00Brentford - Fulham
18:00Farsley Celtic - Altrincham
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
18:00Fylde - Curzon Ashton
18:00Derby County - Millwall
18:00Halifax Town - Wrexham
18:00Leeds United - Cardiff City
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
18:00Hednesford Town - Chester
18:00Preston North End - Luton Town
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
18:00Stoke City - Reading
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
18:00Swansea City - Middlesbrough
18:00Maidstone United - Concord Rangers
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
18:00Matlock Town - Chorley
18:00Arbroath - Dundee United
18:00Royston Town - Boreham Wood
18:00Ayr United - Alloa Athletic
18:00Solihull Moors - Darlington
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
18:00South Shields - Southport
18:00Greenock Morton - Queen of the South
18:00Stockport County - Blyth Spartans
18:00Partick Thistle - Inverness
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
18:00Telford United - Leamington
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
18:00Ross County - Kilmarnock
18:00Torquay United - Aldershot Town
18:00St. Mirren - Livingston
18:00Yeovil Town - Welling United
18:00Mirandés - SD Huesca
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
18:00Fleetwood Town - Gillingham
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
18:00Southend United - Rotherham United
18:00Sunderland - Blackpool
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
18:00Carlisle United - Grimsby Town
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
18:00Crawley Town - Port Vale
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
18:00Leyton Orient - Bradford City
18:00Newport County - Stevenage
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
18:00Salford City - Exeter City
18:00Scunthorpe United - Colchester United
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
18:00Poole Town - Hendon
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
18:00Tiverton Town - Farnborough
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
18:00Barwell - Nuneaton Town
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
18:00Coalville Town - Banbury United
18:00Leiston - Peterborough Sports
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
18:00Needham Market - Bromsgrove
18:00St Ives Town - Redditch United
18:00Stourbridge - Kings Langley
18:00Stratford Town - Hitchin Town
18:00Bishop's Stortford - Worthing
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
18:00Horsham - East Thurrock United
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
18:00Merstham - Lewes
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
18:00Ashton United - Stafford Rangers
18:00Grantham Town - Morpeth Town
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
18:00Nantwich Town - Buxton
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Redcliffe - Witton Albion
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
18:00Airdrie United - Peterhead
18:00Falkirk - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
18:00Montrose - Clyde
18:00Stranraer - East Fife
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Cowdenbeath
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
18:00Elgin City - Albion Rovers
18:00Queen's Park - Stirling Albion
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Institute - Glenavon
18:00Larne - Coleraine
18:00Warrenpoint Town - Linfield
18:00Casa Pia - Mafra
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
18:00Burnley - Newcastle United
18:00Chelsea - Bournemouth
18:00Leicester City - Norwich City
18:00Sheffield United - Aston Villa
18:00Real Sociedad - Barcelona
18:15OFI Crete - Aris
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00R.E. Virton - Lommel
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
19:00UE Llagostera - UE Olot
19:00Marbella - Algeciras
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
19:00Várda SE - MOL Vidi
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
19:30Villarrubia - Badajoz
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
19:30Metz - Olympique de Marseille
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
20:00Tenerife - AD Alcorcón
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
20:00Cartagena - UCAM Murcia
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
20:00Napoli - Parma
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
20:15Vilafranquense - Leixões
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
20:30Al Sadd - Monterrey
20:30Olimpik - Mariupol
20:30Panathinaikos - Lamia
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
20:30Southampton - West Ham United
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
20:30ADO Den Haag - Groningen
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
21:00St. Gallen - Zürich
21:00Servette - Thun
21:00Pau - Le Puy
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
21:00Hercules - Badalona
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
21:00Benfica - Famalicão
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
21:30Budapest Honvéd - Újpest
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00RWD Molenbeek - Tubize
22:00Amiens - Dijon FCO
22:00Angers SCO - Monaco
22:00Nîmes Olympique - Nantes
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
22:00Toulouse - Stade de Reims
22:30Genk - Waasland-Beveren
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
22:30Willow Park - Collinstown FutbolClub
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
22:45U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
22:45Twente - Vitesse
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
23:30Vitoria Setubal - Aves
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
04:00Wellington - Southern United
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
14:00Horsens - SønderjyskE
14:00Extremadura - Málaga
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
14:00Getafe - Real Valladolid
14:00Carrick United - Tramore
14:00Courtown Hibs - Campile United
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
14:00North End United - Bunclody
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
14:00Ballymun - Wayside Celtic
14:00Bangor GG - St. Mochta's
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
14:00Dunboyne - Portlaoise
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00University College Dublin - Glenville
14:00Geraldines - Fairview Rangers
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00UD Logroñés - SD Leioa
14:00Don Benito - Talavera
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
14:00Gaziantep - Kayserispor
14:15Oliveirense - Penafiel
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
14:30Hellas Verona - Torino
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
15:00Motherwell - Rangers
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
15:00Crumlin United - Bluebell United
15:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
15:30FSV Wacker 90 Nordhausen - SV Babelsberg 03
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
16:00Larissa - Atromitos
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
16:00Randers - Esbjerg fB
16:00Celta de Vigo - Mallorca
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
16:00Diagoras Rodos - Kavala
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
16:00Trikala - Ialyssos
16:00Veria - Niki Volos
16:00A.E. Karaiskakis - Platanias
16:30Wil 1900 - Winterthur
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
16:30Viktoria Plzen - Teplice
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
17:00Aarau - Chiasso
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
17:00Novara Calcio - Siena
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
17:00Gubbio 1910 - Fermana
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
17:00Rende - Rieti
17:00Teramo - Calcio Catania
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
17:00Crvena Zvezda - Čukarički
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
17:00Cremonese - Perugia Calcio
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
17:00Manchester United - Everton
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
17:00Milan - Sassuolo Calcio
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
17:00Juventus - Udinese Calcio
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
18:00Kingstonian - Woking
18:00Vaduz - Kriens
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
18:00Farense - Feirense
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
18:00Brøndby IF - Hobro IK
18:00Celtic - Hibernian
18:00Real Oviedo - Cádiz
18:00Lugano - Young Boys
18:00Luzern - Basel
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Espanyol - Real Betis
18:00Moreirense - Belenenses SAD
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
18:45AZ Alkmaar - Ajax
18:45Heracles Almelo - Utrecht
19:00Burgos - Izarra
19:00CE Sabadell - AE Prat
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
19:00LASK Linz - Sturm Graz
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Lyon - Stade Rennais
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
19:30Casertana - Bari
19:30Monopoli - Avellino 1912
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
19:30Arsenal - Manchester City
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
20:00Club Brugge - Mechelen
20:00Midtjylland - Aarhus
20:00Lugo - Sporting de Gijón
20:00Elche - UD Las Palmas
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
20:00Roma - S.P.A.L
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Sevilla - Villarreal
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
22:00Oostende - Gent
22:00Fuenlabrada - UD Almería
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
23:00Delfin - Liga Deportiva Universitaria de Quito
23:00Salernitana 1919 - Krotone
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
23:00Valencia - Real Madrid
23:00Braga - Paços de Ferreira
23:30Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
17:00Kissamikos - Levadiakos
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
19:10Sonics - KingsCANLI
19:00Ereliai - TaurageCANLI
19:00Jonavos Sintek-Jonava - Joniškio DelikatesasCANLI
19:00Silale - Palangos KursiaiCANLI
19:00Suduva-Mantinga Marijampole - Perlas MRU VilniusCANLI
19:00Telsiai - GargzduCANLI
19:00Zanavykas Sakiai - EzerunasCANLI
19:00HKK Siroki Brijeg - ZKK SplitCANLI
19:00FIMA - GyumriCANLI
19:00Khimik Yuzhny - PrometeyCANLI
18:00YGTU Uhta Devlet Üniversitesi - Buldogi-VoGU
18:15Artemisa - Capitalinos De La Habana
19:00Kauhajoen Karhu - Kataja Basket Club
20:00Khimki Moskova - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Kızılyıldız - Baskonia (beIN SPORTS HD 4)
22:05Maccabi FOX - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Madrid - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
21:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:30London City Royals - Bristol Flyers
22:30Worcester Wolves - Leicester Riders
22:30Limburg United - Leuven Bears
22:30Proximus Spirou - Oostende
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
17:00Toby Martin - Adam MoundirCANLI
17:45Catanzariti - Jose Olivares
18:00Julian Bradley - Justin Butsch
18:00Nick Chappell - Tanner K Smith
18:00Reese Stalder - Alexis Canter
18:00Priska Madelyn Nugroho - Karla Portalatin
18:00Matilda Mutavdzic - Anastasia Pribylova
18:00Simon Yitbarek - Matthew Mendez
18:15Zayed/Elamin - Kossek/Smola
18:15Gai/Sokovic - Al-hussein Abdel Aziz/Zolotareva
18:30Joshua Ortlip - Juan Carlos Manuel Aguilar
18:30Mridha/Freund - Wendelken/Friberg
18:30Bocchi/Giacomini - Crepaldi/Ricca
18:30de Bernardis/Taddia - Lakat/Mansouri
18:30Nick Hardt - Laelson Rodrigues
19:00Gage Brymer - Shintaro Mochizuki
20:00Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Sofia Matiushova
20:00Lilian Poling - Anastasia Sysoeva
20:00Paige Cline - Stacey Fung
20:00Cataldi/Fordham - Osabuohien/Portalatin
20:00Bradley/Butsch - Smith/Stalder
21:00Catanzariti/Maginley - Gomez Osorio/Perez Garcia
21:00Mbithi/Phillips - Olivares/Rodriguez
21:00Tikhomirov/Hardt - Yitbarek/Nordquist
21:30Mar/Raszkiewicz - Kawaguchi/Kukharchuk
21:30David Goffin - Lucas Pouille
21:45Jamilah Snells - Mio Mushika
02:00Belinda Woolcock - Arina Rodionova
03:00Bozovic/Marshall - Da Silva Fick/Tjandramulia
04:00Alex Bolt - Max Purcell
05:30John-Patrick Smith - Maverick Banes
08:30Emma Raducanu - Shalimar Talbi
08:30Naiktha Bains - Punnin Kovapitukted
08:31Peangtarn Plipuech - Alicia Smith
10:00Naho Sato - Olga Doroshina
12:30Greetje Minnen - Ana Bogdan
12:30Kristina Mladenovic - Daria Snigur
14:30Hradecka/Klepac - Wickmayer/Minnen
02:00Storm Sanders - Abbie Myers

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac21.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac21.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.