Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac21.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
13:30Çin - JaponyaCANLI
13:15Sesa FA - Sporting Clube de GoaCANLI
12:30Guria Lanchkhuti - Aragvi DushetiCANLI
12:30Samgurali Tskhaltubo - Kolkheti-1913 PotiCANLI
11:15NEROCA - East BengalCANLI
11:45DRB-Hicom - JLJ Diraja
12:45PIFA Sports - GM Sports
13:30Sudan - Kenya
14:50Al-Qadisiyah - Hottain
15:00Hapoel Bnei Furadiss - Maccabi Bnei Raina
15:00Sofapaka - Kisumu All Stars
15:30Ala'ab Damanhour - Pharco
15:30El Mansoura - El Olympi
15:35Al Ain Al-Atawlah - Al Thuqbah
16:00Tanzanya - Zanzibar
16:00Shahin - Sanat Naft Abadan
16:05Naft Masjed Soleyman - Saipa
16:30University of Pretoria - Ajax Cape Town
17:00Al Ittihad Kalba - Ajman Club
17:00Khor Fakkan - Al Dhafra Club
17:00Saint-George Addis Abeba - Sebeta City
17:00Electric Veng - Chhinga Veng
17:00Persepolis - Gol Gohar
17:35Al Jeel Club - Al-Batin
17:50Al-Mojzel - Ohud Medina
18:00JS Kabylie - Oran
18:00El Gouna - ENPPI Club
19:30Al Sharjah - Baniyas
20:00Botsvana Defence Force XI - Botswana Police XI
20:00Extension Gunners - Orapa United
20:30El-Entag El-Harby - Smouha Sporting Club
20:55Red Bull Salzburg - Liverpool
20:55Napoli - Genk
20:55Napoli - Genk (beIN SPORTS HD 2)
20:55Salzburg - Liverpool (beIN SPORTS HD 1)
22:30Glacis United - Lions Cebelitarık
22:30Pontypridd Town - Undy Athletic
22:45Bangor City - Conwy Borough
22:45Halesowen Town - Thame United
22:45Whitehawk - Whyteleafe
22:45Gosport Borough - Dorchester Town
22:45Poole Town - Salisbury City
22:45Truro City - Merthyr Town
22:45Weston-super-Mare - Hartley Wintney
22:45Alvechurch - Coalville Town
22:45Hednesford Town - Nuneaton Town
22:45Tamworth - Needham Market
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
22:45Maidstone United - Chippenham Town
22:45Wealdstone - Eastbourne Borough
22:45Colne - Ramsbottom United
22:45Altrincham - Blyth Spartans
22:45Guiseley - Kidderminster Harriers
22:45Accrington Stanley - Bolton Wanderers
22:45Farsley Celtic - Halifax Town
22:45Swindon Supermarine - Frome Town
22:45Barking - Cheshunt
22:45Brightlingsea Regent - Histon
22:45Heybridge Swifts - Maldon & Tiptree
22:45Potters Bar Town - Basildon United
22:45Ashton Athletic - Congleton Town
22:45Irlam - Bootle
22:45Rockmount - Cobh Wanderers
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
22:45Glenavon - Carrick Rangers
22:45Gainsborough Trinity - Lincoln United
22:45Grantham Town - Worksop Town
22:45Hyde United - Lancaster City
22:45Leek Town - Widnes
22:45Mickleover Sports - Buxton
22:45Ossett United - Brighouse Town
22:45Preston - Fulham (beIN SPORTS HD 4)
22:45Bristol City - Millwall
22:45Charlton Athletic - Huddersfield Town
22:45Leeds United - Hull City
22:45Nottingham Forest - Middlesbrough
22:45Preston North End - Fulham
22:45Chesterfield - Yeovil Town
22:45Fylde - Sutton United
22:45Ayr United - Arbroath
22:45Greenock Morton - Dundee United
22:45Carlisle United - Forest Green Rovers
22:45Crewe Alexandra - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Exeter City
22:45Ipswich Town - Coventry City
23:00Ajax - Valencia
23:00Benfica - Zenit Saint Petersburg
23:00Borussia Dortmund - Slavia Prague
23:00Chelsea - Lille
23:00Internazionale Milano - Barcelona
23:00Lyon - Leipzig
23:00Ajax - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Chelsea - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Inter - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)
23:00Lyon - Leipzig (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Stoke City - Luton Town
23:15Libertas - Folgore Falciano Calcio
02:00Fast Cash Saddlers United - Trafalgar Southstars
11:00Kickstart - Income Tax
11:30Persela Lamongan - PSS Sleman
13:00Bangalore Eagles - Ozone
13:30Eritre - Uganda
13:30Güney Kore - Hong Kong
13:30Shohada Razakan - Besat Kermanshah
13:45Pusamania Borneo - Persib Bandung
13:45Shahrdari Mahshahr - Shohada Babolsar
14:00Dorogi - Debreceni VSC
14:00Dunakanyar-Vác - Újpest
14:30PS Barito Putera - PSM Makassar
14:30Mohun Bagan - Trau
14:50Al Khaleej Khor Fakkan - Al Taqdom
15:00Western Stima - Zoo Kericho
15:00Kom Podgorica - Zeta
15:00OFK Grbalj - Iskra Danilovgrad
15:00OFK Petrovac - Mladost Lješkopolje
15:00Chemelil Sugar - Ulinzi Stars
15:00Kakamega Homeboyz - Bandari
15:05Al-Shoulla Al Kharj - Al-Bukayriyah
15:20Al Jabalain - Al Najoom
15:30Civil Sporting Kulübü - Big Bullets
15:30Mighty Wanderers - Mighty Tigers
15:30Bani Sweef - Fayoum
15:30El Raja Marsa Matruh - Dekernes
15:30Nojom Al Mostabel - Gomhoreyet Shebeen
15:30Tersana - Petrojet
16:00Burundi - Cibuti
16:00Wazito - Tusker
16:00Étoile du Sahel - CS Hammam-Lif
16:30Paganese Calcio 1926 - Calcio Catania
16:30Bra - Lavagnese
16:30Unione San-Remo - Prato
16:30Verbania - Borgosesia Calcio
17:00Hatta Club - Al Jazira Club
17:00Shabab Al-Ahli Dubai - Al-Wahda Abu Dhabi
17:00Etiyopiya Bunna - Jimma Kenema
17:00Chanmari - Aizawl
17:00Odisha - Hyderabad
17:00UD Tenerife Sur Ibarra - La Cuadra
17:00OFK Titograd - Sutjeska
17:45Lealtad - Condal
18:00Isa Town - Sitra Club
18:00Qalali Club - Al Tadamun Buri
18:00Jove Español San Vicente - Atzeneta
18:00Haras El-Hodood - Masr
18:00Ismaily - Misr El-Makasa
18:15Al-Ansar Medina - Al-Ta'ee
18:20Jeddah Club - Al-Nahda Club Al-Khobar
19:00OC Khouribga - Wydad Casablanca
19:00Atletico Tacoronte - SD Tenisca
19:00Gran Tarajal - Marino
19:00UD Lanzarote - Union Viera
19:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
19:15Panaderia Pulido - Buzanada
19:30Al Ain - Al Nasr Dubai
19:30Al Wasl - Fujairah
19:30A.S.D. Pineto Calcio - Tolentino
20:00Botsvana Railways Highlanders - Township Rollers
20:00Jwaneng Galaxy - Prisons Gaborone XI
20:00Miscellaneous - Gilport Lions
20:00Notwane - Molepolole City
20:00Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
20:30Al Sadd - Hienghene
20:30Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
20:30Siena - Ternana Calcio
20:30Wadi Degla - Al Ahly Cairo
20:55Dinamo Zagreb - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
20:55Shakhtar Donetsk - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
20:55Dinamo Zagreb - Manchester City
20:55Shakhtar Donetsk - Atalanta
21:00UD Logroñés - Marino de Luanco
21:00Olimpic de Xativa - Vilamarxant
21:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Mostoles
21:00Lillestrøm - IK Start
21:30Club Siero - Club Deportivo Llanes
21:30Urraca - Tuilla
22:00SFl Bremerhaven - SG Aumund-Vegesack
22:00Praviano - El San Martin
22:00L'Entregu - Real Avilés
22:00UD Llanera - UD Gijón Industrial
22:00Acero - Recambios Colon
22:00UD Alzira - UD Benigánim
22:00Muhlenbach - Racing FC Union Lüksemburg
22:15Sylla - Alcoyano
22:30Vallobin - Caudal Deportivo
22:30Eldense - Atlético Saguntino
22:30Crevillente Deportivo - Roda
22:30Vibonese Calcio - Catanzaro 1929
22:45Tiverton Town - Chesham United
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
22:45Leixlip United - Skerries Town
22:45Barnsley - Reading
22:45Birmingham City - Queens Park Rangers
22:45Brentford - Cardiff City
22:45Derby County - Sheffield Wednesday
22:45Swansea City - Blackburn Rovers
22:45Wigan Athletic - West Bromwich Albion
23:00Vera - Club Deportivo Santa Úrsula
23:00Arnett Gardens - Waterhouse
23:00Tivoli Gardens - Molynes United
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Bayern Münih - Tottenham (beIN SPORTS HD 3)
23:00Club Brugge - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
23:00Leverkusen - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
23:00Olympiakos - Kızılyıldız (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00PSG - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova
23:00Bayer 04 Leverkusen - Juventus
23:00Club Brugge - Real Madrid
23:00Bayern Munich - Tottenham Hotspur
23:00Olympiacos - Crvena Zvezda
23:00Paris Saint-Germain - Galatasaray
23:15Tre Penne - Cailungo
23:30LDU de Portoviejo - Orense Sporting Club
03:00Harbour View - Vere United
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
11:30Real Kashmir - Gokulam Kerala
19:00Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55APOEL - Sevilla
20:55CFR Cluj - Celtic
20:55Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes
20:55Copenhagen - Malmö
20:55Basel - Trabzonspor
20:55Dynamo Kyiv - Lugano
20:55Getafe - Krasnodar
20:55Karabağ - F91 Dudelange
20:55LASK Linz - Sporting Lisbon
20:55PSV Eindhoven - Rosenborg
20:55Stade Rennais - Lazio
20:55Standard Liège - Arsenal
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
23:00Gent - Oleksandriya
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
23:00Partizan Belgrade - Astana
23:00Porto - Feyenoord
23:00Rangers - Young Boys
23:00Espanyol - CSKA Moskova
23:00Roma - Wolfsberger
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
11:30Brisbane Roar - Western United
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
20:30Bochum - Hannover 96
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
21:00Preußen Münster - Magdeburg
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22:00De Graafschap - Telstar
22:00Oss - Excelsior
22:00Volendam - MVV Maastricht
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
22:00N.E.C. - Almere City
22:00NAC Breda - Den Bosch
22:00Nancy - Châteauroux
22:00Chambly - Chamois Niortais
22:00Clermont Foot - Le Havre
22:00Lorient - Auxerre
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
22:00Le Mans - Orléans
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
22:00Valenciennes - Paris
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
22:30Hoffenheim - Augsburg
22:45Carrigaline United - St Marys
22:45Charlton Athletic - Hull City
22:45Lille - Montpellier
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
23:00Numancia - Girona
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
23:00Deportivo Alavés - Leganés
23:30Portimonense - Rio Ave
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
13:00Seoul Samsung Thunders - Wonju Dongbu PromyCANLI
12:30Omid Tahran - Asad Abad
13:00Ternopil Tneu-2 Kristal - Che-Basket
14:00Jilin Northeast Tigers - Shanghai Dongfang Sharks
14:35Shougang Beijing Ducks - Foshan Long Lions
14:35Zhejiang Golden Bulls - Bayi Rockets
14:35Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Lions
14:35Liaoning Dinosaurs - Nanjing Monkey King
14:35Qingdao DoubleStar Eagles - Shenzhen Aviators
14:35Shandong Heroes - Jiangsu Dragons
14:35Shanxi Zhongyu - Xinjiang Flying Tigers
15:15Filipinler - Tayland
17:00Mayabeque - Matanzas
17:15Al-Shamal Katar - Al Khor
17:15Ufimets - Uralmash
18:00Urartu Yerevan - Aragats
18:00Samara - TEMP-SUMZ
19:00Nizhny Novgorod - Iberostar Tenerife Canarias
19:00Artemisa - Pinar Del Rio
19:30ISSA Town - Nuwaidrad
19:30Al Ahli Qatar - Al-Arabi
20:00Rytas Vilnius - Tofaş
20:00Beşiktaş - P.A.O.K.
20:00Falco KC Szombathely - JDA Dijon Bourgogne
20:00Panevezys Lietkabelis - Banco di Sardegna Sassari
20:00Ibar Rozaje - Vllaznia Shkodra
20:00Valga - Kalev Cramo
20:00Bnei Herzliya - Elitzur Yavne
20:00Elitzur Kiryat Ata - Elizur Ashkelon
20:00Beşiktaş SJ - PAOK (S SPORT 2 HD)
20:00Maccabi Kiryat Motzkin - Ramat Hasharon
20:00CS Phoenix Galati - CSO Voluntari
20:00KK Sencur - KD Ilirija
20:00KK Zlatorog Laško - KD Hopsi Polzela
20:15Darüşşafaka - Brescia
20:30Hapoel Jerusalem - Bandırma BIK
20:30WTK Anwil Włocławek - Rasta Vechta
20:30Hapoel Kazrin/Galil Elion - Hapoel Haifa
20:30Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Ramat Gan
21:00Wetterbygden Stars - Koping Stars
21:00KK Helios Domžale - Rogaška Crystal
21:00Erdgas Ehingen/Urspringschule - Nürnberger
21:00KK Igokea - KK Kakanj
21:00Metropolitanos - Capitalinos De La Habana
21:00Podcetrtek - KK Tajfun Sentjur
21:04Djurgarden - Umea BSKT
21:04KFUM Nässjö - Sodertalje Kings
22:00Jamtland - Borås Basket
22:00Limoges CSP - Reyer Venezia Mestre
22:00Antwerp Giants - Burgos
22:00Brose Bamberg - ČEZ Basketball Nymburk
22:00Angers Basket Club 49 - Caen Basket Calvados
22:00Feurs EF - Saint Vallier Basket Drome
22:00La Charite - Andrezieux Boutheon ALS
22:00La Rochelle Rupella - CEP Lorient
22:00Mulhouse Basket - Rueil
22:00Stade de Vanves - SO Maritime Boulogne
22:00STB Le Havre - Aurore de Vitre
22:00Toulouse - UTB Metropole
22:00Union Basket Chartres Metropole - Orchies
22:00Union Tarber Lourdes - Vendee Challans Basket
22:00USAP - SOPCC
22:15GTK Gliwice - Legia Warszawa
22:30Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - AEK Athens
22:30Besancon Avenir Comtois - Get Vosges
22:30JSA Bordeaux - Dax Gamarde
22:45Unicaja Málaga - EWE Baskets Oldenburg
22:45TF-Budapest - Budapesti Honved SE
02:00Flamengo Basketball - Rio Claro
02:00Sesi-Franca - Sao Paulo
02:15Bigua Montevideo - Deportivo Sayago
03:00Louisville - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
03:00Charlotte Hornets - Washington Wizards
03:00Club Ferro Carril Oeste - Argentino de Junin
03:00Club San Martín - Regatas Corrientes
03:15Atletico Aguada - Malvin
03:30Centro Espanol de Plottier - Central Entrerriano
03:30Wilde Sporting - Club Atletico Caza y Pesca
03:30Atenas de La Plata - Union Vecinal De La Plata
04:00Philadelphia 76ers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
04:00Miami Heat - Atlanta Hawks
04:00Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
06:00Portland Trail blazers - New York Knicks
17:15Al Wakrah - Al Sadd Sports Club Doha
19:30Katar - Al-Gharafa
20:00PBC Lokomotiv Kuban - KK Partizan
21:00Buducnost - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
21:00KK Budućnost Podgorica - Galatasaray Medical Park
21:30Ratiopharm Ulm - Monako
22:00Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trentino
22:00MoraBanc Andorra - Maccabi Rishon LeZion
22:30Virtus Granarolo Bologna - Promitheas Patras
22:30Basket Zaragoza 2002 - Telekom Baskets Bonn
22:45FIATC Joventut Badalona - UNICS
22:45Nanterre - Cedevita Olimpija
03:00Toronto Raptors - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Khimki - Alba Berlin
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
20:45Fenerbahçe - Anadolu Efes
21:00KK Crvena zvezda - Saski Baskonia
22:05Maccabi Tel Aviv - PBC CSKA Moskova
23:00Real Madrid Baloncesto - Olympiacos SFP Pireus
21:00Žalgiris - Valencia
22:30Bayern Munich - Zenit Saint-Petersburg
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olimpia Milano
23:00Barcelona Bàsquet - Panathinaikos
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
12:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Galatasaray - Adana Basket (tivibu SPOR HD)
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:00İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
16:15Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
12:45Barbora Krejcikova - Stefanie VoegeleCANLI
12:45Urszula Radwańska - Sara Sorribes TormoCANLI
12:15Maria Kallistrou - Stela PeevaCANLI
12:00Alina Michalitsch - Emma Belluomini
12:00Yanais Laurent - Francesco Vilardo
12:15Dorka Drahota Szabo - Lisa Sabino
12:15Josephine Boualem - Pia Lovric
12:15Polina Leykina - Eline Audenaert
12:15Margaux Rouvroy - Anastasia Pribylova
12:45Iancu-Lustinian Ghinda - Ali Zaghloul
12:45Kang/Plipuech - Berberovic/Samir
12:45Abou Taleb/Zakaryia - Corino/Rossi
13:00Sherif Sabry - Alexander Weis
13:00Julyette Maria Josephine Steur - Clarissa Gai
13:15Jelena Kovac - Farida Sabra
13:15Max Houkes - Mousa Alkotop
13:15Diana Chehoudi - Antonia Ruzic
14:00Bogdan/Ruse - Garcia-Perez/Sorribes Tormo
14:00Adrian Bodmer - Petros Tsitsipas
14:00Auer/Romanyshyn - Peeva/C. Scholl
14:00Glushko/Oliynykova - Duca/Audenaert
14:00Krasnova/Spasova - Vangelova/Nepliy
14:00Lazarov/Ianakiev - Thanos/Theodorou
14:00Sim/Turco - Dagan/Zonder
14:30Andrey Chepelev - Ronald Slobodchikov
14:30Luca Gelhardt - Darko Jandric
14:30Aksu/Kajevic - Ovcharenko/Skachkova
14:30Dmitrichenko/Silich - Baykan/Kozarov
14:30Altuna/Erel - Korolev/Shevchenko
14:30Dabryian/Purtseladze - Panin/Shchaya-Zubrov
15:00Aliaksandr Liaonenka - Daniel Paty
15:00Congsup Congcar - Hassan Al Mousa
15:00Krittin Koaykul - Denis Milchenko
15:00Niklas Johansson - Shahbaaz Khan
15:00Tatjana Maria - Patricia Maria Tig
15:00Amirov/Litvinov - Sabry/El-Moslemany
15:00Guinard/Grigelis - Battaglino/Weis
15:00Sunish/Sharma - Peranamallur/Chilakalapudi
15:00Vidal Azorin/Uspensky - Del Federico/Exposito
15:00Erik Crepaldi - Sidane Pontjodikromo
15:00Florian Lakat - Sadio Doumbia
15:00Yvonne Cavalle-Reimers - Ylona-Georgiana Ghioroaie
15:00Palosi/Hersey - Llanos Mccallan/Perez Contri
15:30Johns/Parker - Pichler/Sachko
15:30Moroni/Roggero - Jeong/Park
15:30Pivoluska/Hodkin - Nincevic/Nincevic
16:00Benjamin Dhoe - Patrik Rikl
16:00Igor Sijsling - Gorazd Srbljak
16:00Anastasia Nefedova - Margarita Lazareva
16:00Gergana Topalova - Cemre Anil
16:00Ioana Gaspar-Ivan - Maria Shusharina
16:00Sakura Hosogi - Anna Pribylova
16:00Antonic/Dalakishvili - Türkmen/Anil
16:00Matsuda/Hosogi - Bougrat/Rushiti
16:00Cubelic/Schell - Frost/Hansson
16:00Lingua Lavallen/Sorrentino - Dembek/Dhoe
16:00Daria Snigur - Yanina Wickmayer
16:00Cassani/Faoro - Bergen/Lebedeva
16:00Yeshaya/Kobelt - Kalovelonis/Pervolarakis
16:30Alen Rogic Hadzalic - Kapeesh Khandge
16:30Haadin Bava - Arjun Mahadevan
16:30Jan Godfrey Seno - Aleksei Khomich
16:30Fouad/Elatrebi - Gai/Sokovic
16:30Klimovicz/Sopkova - Belluomini/Shukla
16:30Steur/Steur - Faizy/Elleithy
16:30Asrawy/Makhlouf - Monzon/Tenti
16:30Ghinda/Sharma - Volpi/Juarez
16:30Kristjan Tamm - Giorgio Ricca
16:30Aponasenko/Koussenkova - Biolay/Gravouil
16:30Koklina/Pribylova - Catini/Lanca
16:30Mansouri/Siskova - Bouzas Maneiro/Novikova
16:30Milosevic/Raggi - Gueblaoui/Negoitescu
16:30Maksim Tikhomirov - Quinton Vega
16:30Peter Bertran - Herbert Jody Maginley
17:00Eduardo Ribeiro - Tanner K Smith
17:00Joshua Ortlip - Pedro Gabriel Rodrigues
17:00Julian Bradley - Nicholas Alexander Reyes
17:00Skyler Butts - Vasil Kirkov
17:00Lilian Poling - Adesuwa Osabuohien
17:00Hradecka/Klepac - Haas/Jani
17:30Bortolotti/Jecan - Chepelev/Jandric
17:30Beloborodko/Zgirovsky - Dray/Manekas
17:30Vivero Gonzalez/Zukas - Donski/Tsitsipas
17:30Mwendwa Mbithi - Yeudy Villar
18:00Johansson/Cherkasov - Moundir/Noguchi
18:00Kalenichenko/Liutarevich - Koaykul/Congcar
18:00Mridha/Freund - Tkemaladze/Tsivadze
18:00Wendelken/Friberg - Alawadhi/Al Mousa
18:00Saki Imamura - Rowland Phillips
18:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Romary Cardenas Rifka
18:30Elle Christensen - Shria Atturu
18:30Katya Ramirez - Anastasia Sysoeva
18:30Mio Mushika - Taylor Cataldi
18:30Shelby Prince - Arisha Ladhani
18:30Sofia Matiushova - Anna Borovinskaya
18:30Kawa/Pigossi - Zidansek/Pera
19:30Blokhin/Liaonenka - Kossek/Smola
19:30Zayed/Elamin - Pare/Portmann
20:00Victoria Rodriguez - Jamilah Snells
20:00Bradley/Butsch - Voznyak/Troche
20:00Vazquez/Villavicencio Castro - Kirkov/Chappell
20:30Martinez Sarrasague/Foote - Ribeiro/Yamacita
21:00Garcia/Osorio - Du Toit/Foley
21:00Mulye/Perez - Pereira/Schubert
21:30Appel/Christensen - Castillo/Ramirez
21:30Atturu/Matiushova - Cardenas Rifka/Fortin
21:30Baez/Huerta - Mar/Raszkiewicz
22:30Catanzariti/Maginley - Barrett/Cullimore
23:00Borovinskaya/Mpukusa - Arangio/Prince
23:00Cataldi/Fordham - Wijesundera/Townsend
23:00Osabuohien/Portalatin - Ladhani/Sanz-Llaneza Fernandez
02:00John-Patrick Smith - Aleksandar Vukic
03:30Alex Bolt - Luke Saville
04:30Maverick Banes - Tristan Schoolkate
05:00Max Purcell - Harry Bourchier
08:30Jia-Jing Lu - Nudnida Luangnam
08:30Martina Caregaro - Niditra Rajmohan
08:30Naho Sato - Amina Anshba
08:30Peangtarn Plipuech - Dabin Kim
08:30Sandra Samir - Alicia Smith
08:30Snehal Mane - Katie Boulter
09:00Ivakhnenko/Fomina - Voracova/Lister
09:00Kato/Namigata - Dzalamidze/Krunic
09:00Maria/Friedsam - Wickmayer/Minnen
10:00George Tsivadze - Jonathan Mridha
10:00Karl Friberg - Alexis Gautier
10:00Matija Pecotic - Aleksandre Bakshi
10:00Mousa Shanan Zayed - Harry Wendelken
11:00Alexandar Lazarov - Peter Kobelt
11:00Alexander Lebedev - Mathias Zukas
11:00Jonas Trinker - Yshai Oliel
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Filippo Moroni
11:00Pavel Shumeiko - Alibek Kachmazov
11:00Edoardo Lavagno - Simone Roncalli
11:00Facundo Juarez - Dhruv Sunish
11:00Ignacio Monzon - Laurynas Grigelis
11:00Manfred Fellin - Henrik Traskin
11:00Manuel Guinard - Carles Hernandez
11:00Octavio Volpi - Jose Francisco Vidal Azorín
11:00Sebastian Prechtel - Alex Marti Pujolras
11:00Accrington Stanley - David Jorda Sanchis
11:00Alexander Shevchenko - Mate Valkusz
11:00Alvaro Lopez San Martin - Yanki Erel
11:00Fabian Marozsan - Marvin Netuschil
11:00Marco Bortolotti - Linus Frost
12:00Kim/Kim - Anshba/Marcinkevica
12:00Muntean/Talbi - Vig/Katic
17:00Gage Brymer - Miguel Gamborino
20:30Butts/Van Meter - Vance/Wettengel
20:30Smith/Stalder - Gonzalez/Cigarran
02:00Abbie Myers - Gabriella Da Silva Fick
02:00Arina Rodionova - Olivia Tjandramulia
02:00Maddison Inglis - Belinda Woolcock
02:00Storm Sanders - Destanee Aiava

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac21.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac21.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.